Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.)

Schneider ElectricRedskaberEAN: 7315881003013
Pris fra 0,58 krtil 139,31 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 138,73 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,3 kr 4. apr.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.58 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Plug rød ø5,5mm længde 35mm løs
0,58 kr
Til butik
Plug rød ø5,5mm længde 35mm løs billede

Produktinformation

Plug TP® Farvekodede plugs til de fleste installationsopgaver.Anvendelse:Til installationsopgaver hvor det er tværkraften der dominerer. Vores metalfastgørelser anbefales når det er udtrækskraften der dominerer eller hvor der er højre temperaturer, som f.

Produktspecifikationer

Kategori: universal plug
Farve: rød
EAN: 7315881003013
Varenr.: 9139125077
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thorsman plugs ø5,5mm TP2 rød - løse
0,69 kr
Til butik
Thorsman plugs ø5,5mm TP2 rød - løse billede

Produktinformation

Til de fleste montager hvor tværkraften er størst. Hvis udtrækskraften er størst eller hvis der ken forekomme høj varme, f.eks. ved armaturer i loft, anbefales det at bruge metalplugs. Plugs TP anvendes i beton, natursten, letbeton, lecabeton, hultegl, te...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plugs
EAN: 7315881003013
Varenr.: 17131
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.)
79,65 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Plugs TP2-250, lse, rd - Schneider Electric - 250 stk
121 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Plug Rød Ø5,5Mm Længde 35Mm Løs
139,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt0,58 kr0,58 krKøb
2Elvvs.dk0,69 kr0,69 krKøb
3CS MEGASTORE DK79,65 kr118,65 krKøb
4WATTOO.DK121 kr121 krKøb
5Billigelogvvs.dk139,31 kr139,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.)

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 0,29 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 78,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 0,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Plug TP 2 rød Ø5,5mm løse. Egnet til beton, sten, letbeton, lecabeton, hultegl, tegl og gipsplader. - (250 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20260,58 kr
7. maj 20260,43 kr
6. maj 20260,58 kr
23. apr. 20260,43 kr
22. apr. 20260,58 kr
19. apr. 20260,43 kr
18. apr. 20260,68 kr
15. apr. 20260,43 kr
14. apr. 20260,58 kr
11. apr. 20260,43 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret