Gå til hovedindhold

Schneider Electric Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3389110891928
Pris fra 107 krtil 143,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36,75 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Lampe komplet grøn 24 v ac/dc med led uden trafo
107 kr
Til butik
Schneider Electric Lampe komplet grøn 24 v ac/dc med led uden trafo billede

Produktinformation

Schneider Electric XB4BVB3 alarm indikatorlys 24 V Grøn

Produktspecifikationer

Kategori: Trykknapper og signalenheder
Artikel nr.: XB4BVB3
EAN: 3389110891928
Varenr.: 2952672
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric XB4BVB3, Grøn, IP66, CSA, 24 V, 2,2 cm
115 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LAMPE GRØN 24VAC/DC XB4BVB3
123,26 kr
Til butik
LAMPE GRØN 24VAC/DC XB4BVB3 billede

Produktinformation

Trykknapprogram Harmony style 4 Med det nye design kombinerer former og farver i en perfekt Harmony med en enkelt montage. Trykknappen isættes blot fra tavlefronten, kroppen clipses på og tilbage er der kun at spænde én pinolskrue. Signallamper og lampetr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 3389110891928
Varenr.: 15842671165775
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning
133,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lampe grøn 24vac/dc xb4bvb3
143,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK107 kr146 krKøb
2CS MEGASTORE DK115 kr154 krKøb
3EL-GROSSISTEN123,26 kr123,26 krKøb
4vvsfittings.dk133,75 kr133,75 krKøb
5MaintainIt143,75 kr143,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning

PriceData har fulgt prisen på Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning i 165 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Harmony signallampe komplet med LED i grøn farve og 24VAC/DC forsyning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026107 kr8 kr (7%)
12. maj 2026115 kr2 kr (2%)
20. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026112 kr2 kr (2%)
18. mar. 2026110 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026109 kr7 kr (6%)
15. jan. 2026116 kr1 kr (1%)
13. jan. 2026115 kr3 kr (3%)
21. dec. 2025112 kr5 kr (5%)
20. dec. 2025107 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret