Gå til hovedindhold

Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3389110363555
Pris fra 305 krtil 442,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 137,5 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 288 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Kontaktor lc1k0901p7 9a 3 slutte 1 bryde
305 kr
Til butik
Schneider Electric Kontaktor lc1k0901p7 9a 3 slutte 1 bryde billede

Produktinformation

Schneider Electric LC1K0901P7 hjælpekontakt

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: LC1K0901P7
EAN: 3389110363555
Varenr.: 2952421
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric
308 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric LC1K0901P7, Flerfarvet, 230 AC
364 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTAKTOR 9A 3SL+1BR LC1K0901P7
364,64 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TeSys K kontaktor 3 poler 3 NO) AC-3 = 440 V 9 A - 230 V AC kul
378,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kontaktor 9a 3sl+1br Lc1k0901p7
411 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontaktor 9A 3Sl+1Br Lc1K0901P7
425,83 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontaktor 9a 3sl+1br lc1k0901p7
442,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK305 kr344 krKøb
2WATTOO.DK308 kr308 krKøb
3CS MEGASTORE DK364 kr403 krKøb
4EL-GROSSISTEN364,64 kr364,64 krKøb
5vvsfittings.dk378,75 kr378,75 krKøb
6Elvvs.dk411 kr411 krKøb
7Billigelogvvs.dk425,83 kr425,83 krKøb
8MaintainIt442,5 kr442,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric

PriceData har fulgt prisen på Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric i 164 dage. Laveste pris i perioden er 266 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 308 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 297 kr.

Den nuværende pris på 305 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kontaktor, 9A, 3NO + 1NC, 230V AC, LC1K0901P7 - Schneider Electric de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026305 kr1 kr (0%)
27. maj 2026306 kr1 kr (0%)
26. maj 2026305 kr1 kr (0%)
24. maj 2026306 kr1 kr (0%)
20. maj 2026307 kr1 kr (0%)
18. maj 2026308 kr1 kr (0%)
16. maj 2026307 kr1 kr (0%)
9. maj 2026308 kr20 kr (7%)
12. mar. 2026288 kr4 kr (1%)
11. feb. 2026292 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret