Gå til hovedindhold

Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3389110908084
Pris fra 30 krtil 43,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 13,75 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Harmony ZB5AV033 signallampehoved for LED i grøn
30 kr
Til butik
Schneider Harmony ZB5AV033 signallampehoved for LED i grøn billede

Produktinformation

Schneiders trykknapper med nem installation Schneiders trykknapper i serien Harmony Style 5 indeholder knapper, signallamper samt lampetryk i sort kunststof. Dette trykknaphoved, ophøjet med fjederretur under plan linseknap i grøn plast, har en diameter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: CEE & industrimateriel
Farve: Grøn
EAN: 3389110908084
Varenr.: 7517904773
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Harmony ZB5AV033 signallampehoved for LED, grøn
35 kr
Til butik
Schneider Harmony ZB5AV033 signallampehoved for LED, grøn billede

Produktinformation

Moderne kontaktelementer for lettere installationSerien af trykknapper fra Harmony> Dette ZB5AV043 trykknaphoved er ophøjet med fjederretur under plan linseknap i grøn plast. Den har diameter Ø22mm. og passer derfor til montage i XALD/K-serierne af trykkn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: CEE & industrimateriel
Farve: Grøn
EAN: 3389110908084
Varenr.: 7517904773
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve
38 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric ZB5, Knap, Grøn, Universal LED, IP66, IK05, Klasse II
40,24 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Harmony signallampehoved i plast for LED med linse i grønfarve
41,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lampehoved Grøn F/Led Zb5Av033
42,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lampehoved grøn f/led zb5av033
43,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl30 kr30 krKøb
2Greenline35 kr35 krKøb
3Proshop DK38 kr77 krKøb
4CS MEGASTORE DK40,24 kr79,24 krKøb
5vvsfittings.dk41,25 kr41,25 krKøb
6Billigelogvvs.dk42,55 kr42,55 krKøb
7MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve i 182 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Schneider Electric Harmony signallampehoved i plast for led med linse i grøn farve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202630 kr5 kr (14%)
30. maj 202635 kr5 kr (17%)
12. maj 202630 kr5 kr (14%)
11. maj 202635 kr5 kr (17%)
24. apr. 202630 kr8 kr (21%)
23. apr. 202638 kr8 kr (27%)
15. apr. 202630 kr6 kr (17%)
1. apr. 202636 kr1 kr (3%)
29. mar. 202635 kr2 kr (5%)
28. feb. 202637 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret