Gå til hovedindhold

Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3389110887099
Pris fra 163 krtil 218,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 55,75 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric XB4BD33, Håndtag, Sort
163 kr
Til butik
Schneider Electric XB4BD33, Håndtag, Sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere
Farve: 1
Artikel nr.: XB4BD33
EAN: 3389110887099
Varenr.: 1441643
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33
163 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Afbryder, dreje 3-st., XB4BD33 - Schneider Electric
173 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFBRYDER,DREJE 3-ST. XB4BD33
189,85 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner2xNO
205 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afbryder,Dreje 3-St. Xb4Bd33
213,03 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afbryder,dreje 3-st. xb4bd33
218,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK163 kr202 krKøb
2Proshop DK163 kr202 krKøb
3WATTOO.DK173 kr173 krKøb
4EL-GROSSISTEN189,85 kr189,85 krKøb
5vvsfittings.dk205 kr205 krKøb
6Billigelogvvs.dk213,03 kr213,03 krKøb
7MaintainIt218,75 kr218,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Schneider Electric Harmony drejeafbryder komplet med 3 faste positioner 2xno, xb4bd33 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026163 kr8 kr (5%)
17. maj 2026171 kr3 kr (2%)
16. maj 2026174 kr3 kr (2%)
28. feb. 2026177 kr1 kr (1%)
17. feb. 2026178 kr1 kr (1%)
16. feb. 2026177 kr2 kr (1%)
13. feb. 2026175 kr1 kr (1%)
10. feb. 2026176 kr1 kr (1%)
8. feb. 2026177 kr1 kr (1%)
1. feb. 2026178 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret