Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY

Schneider ElectricElektronikEAN: 3606480475467
Pris fra 30 krtil 44 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,75 kr 5. apr.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 10 stk, grå på 14-20 mm
30 kr
Til butik
Schneider TC kabelclips 10 stk, grå på 14-20 mm billede

Produktinformation

Kabelclips fra Schneider Electric til runde kabler Sømclips til hurtig og stabil fastgøring af runde kabler på Ø14-20 mm i indendørs installationer. Fæstnes i materialer såsom træværk og spånplader.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: gray
Størrelse: 14-20 mm
EAN: 3606480475467
Varenr.: 9139152464
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Diy Clips Tc 14-20 2,0x35 Grå - 10 Stk
30 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 10 stk, grå, 14-20 mm
31 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 10 stk i grå på 14-20 mm
31 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 10 stk, grå, 14-20 mm
32 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY
33,66 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist clips tc 14-20 2,0x35 grå 10 stk
37,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST CLIPS TC 14-20 2,0X35 GRÅ 10 STK
40,72 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schneider Ledningsclips - 9139152464
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl30 kr30 krKøb
2Elvvs.dk30 kr30 krKøb
3BilligVVS DK31 kr31 krKøb
4LavprisVVS31 kr31 krKøb
5Greenline32 kr32 krKøb
6CS MEGASTORE DK33,66 kr72,66 krKøb
7MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
8EL-GROSSISTEN40,72 kr40,72 krKøb
9Homeshop DK44 kr44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY i 171 dage. Laveste pris i perioden er 21,09 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 30% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Clips TC 14-20 2,0x35 grå - 10 stk- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202630 kr6,04 kr (25%)
7. maj 202623,96 kr2,04 kr (8%)
6. maj 202626 kr2,04 kr (9%)
11. apr. 202623,96 kr
5. apr. 202623,75 kr2,27 kr (11%)
19. feb. 202621,48 kr
5. feb. 202622 kr3 kr (12%)
4. feb. 202625 kr3 kr (14%)
23. jan. 202622 kr
16. jan. 202621,39 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret