Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium

Schneider ElectricEludstyrEAN: 7315885873629
Pris fra 173 krtil 329 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 170 kr 8. mar.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thorsman Bordgennemføringsflange Ø65 alu CBL-G1
-3%173 kr
Før 178 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thorsman Bordgennemføringsflange Ø65 alu CBL-G1 billede

Produktinformation

Bordgennemføringsflange Ø65 alu CBL-G1 Produkt beskrivelse: CBL-G1 bordgennemføringsflange ø65 alu, støbt todelt med fals som overlapper hullet i bordpladen

Produktspecifikationer

Mærke: Thorsman
Kategori: Foeringsveje kanalskinner
Artikel nr.: 5873620
EAN: 7315885873629
Varenr.: 2746220
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium
175 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Thorsman CBL-G1 kabelgennemføring til bord på Ø65 mm
176 kr
Til butik
Schneider Thorsman CBL-G1 kabelgennemføring til bord på Ø65 mm billede

Produktinformation

Kabelgennemføring for dig, der sidder ved skrivebordet Organiser dit skrivebord, hvor mange af dine timer går. Med Scheiders kabelgennemføring i serien Thorsman, kan du med fordel undgå det store kabelrod på dit bord. Træk dine ledninger igennem bordet, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Elektronik & tilbehør
Farve: aluminum metallic
Størrelse: 65 mm
EAN: 7315885873629
Varenr.: 9136712124
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Cbl-g1 Bordgennemføringsflange
177 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cbl-G1 Bordgennemføringsflange Ø65 Alu M
187,73 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Thorsman kabelgennemføring Ø65 mm
189 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cbl-g1 bordgennemføringsflange ø65 alu m
192,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Thorsman CBL-G1 kabelgennemføring til bord, Ø65 mm
199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Thorsman kabelgennemføring, Ø65 mm
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK173 kr212 krKøb
2CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
3LavprisEl176 kr176 krKøb
4Elvvs.dk177 kr177 krKøb
5Billigelogvvs.dk187,73 kr187,73 krKøb
6LavprisVVS189 kr189 krKøb
7MaintainIt192,5 kr192,5 krKøb
8Greenline199 kr199 krKøb
9BilligVVS DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium i 175 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Bordgennemføringsflange CBL-G1 Ø65 mm, højde 24 mm støbt todelt med fals som overlapper hullet (Ø59-60 mm)i bordpladen aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026173 kr2 kr (1%)
2. jun. 2026175 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026176 kr
27. maj 2026176,51 kr
25. maj 2026176 kr
24. maj 2026176,51 kr
21. maj 2026176 kr
20. maj 2026176,51 kr
8. maj 2026176 kr3 kr (2%)
5. maj 2026179 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret