Gå til hovedindhold

Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606480088971
Pris fra 167 krtil 229 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 - Kiprel, 16A, styrespnding 12Vdc/24Vac, 1 slutte, 1 modul bred
167 kr
Til butik
Schneider Electric Acti9 - Kiprel, 16A, styrespnding 12Vdc/24Vac, 1 slutte, 1 modul bred billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel Kiprel
EAN: 3606480088971
Varenr.: 3322078717
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Acti9 kiprelæ 1NO, 16A, 12V
167 kr
Til butik
Schneider Acti9 kiprelæ 1NO, 16A, 12V billede

Produktinformation

Kiprelæet fra Schneider Electric bruges bl.a. til at kontrollere glødelamper, halogen-, lavspændingslamper eller lysstofrør ved hjælp af trykknapper. Farve: Hvid Højde: 84 mm Bredde: 18 mm Dybde: 60 mm Ampere: 16A Spænding: 24V AC, 12V DC

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
EAN: 3606480088971
Varenr.: 3322078717
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm
170 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Acti9 kiprelæ 1NO, 16A, 12V
179 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Acti9 kiprelæ 1NO, 16A, 12V
179 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider kiprelæ ITL 16A 1no 24V AC/12V DC t/dinskinne
186 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kiprelæ iTL 16A 1 Slutte 24VAC/12VDC
190,06 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iTL, IP20
195 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kiprelæ Itl 16A 1No 24Vac/12Vdc
202,15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc
207,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Acti9 kiprelæ 1NO, 16A, 12V
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK167 kr167 krKøb
2LavprisEl167 kr167 krKøb
3Proshop DK170 kr209 krKøb
4Greenline179 kr179 krKøb
5LavprisVVS179 kr179 krKøb
6Elvvs.dk186 kr186 krKøb
7EL-NETSALG190,06 kr190,06 krKøb
8CS MEGASTORE DK195 kr234 krKøb
9Billigelogvvs.dk202,15 kr202,15 krKøb
10MaintainIt207,5 kr207,5 krKøb
11BilligVVS DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm i 148 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Schneider Electric Acti9 kiprelæ itl 16a 1no 24vac/12vdc til betjening af lys med impulstryk. bredde 18mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026167 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026169 kr1 kr (1%)
27. maj 2026168 kr1 kr (1%)
26. maj 2026169 kr1 kr (1%)
23. maj 2026168 kr1 kr (1%)
22. maj 2026169 kr1 kr (1%)
8. maj 2026168 kr1 kr (1%)
7. maj 2026169 kr1 kr (1%)
4. maj 2026168 kr9 kr (6%)
31. jan. 2026159 kr7 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret