Gå til hovedindhold

Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle

Pris fra 77,35 krtil 135 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 57,65 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.35 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schleich Pura Raza Espanola Mare
77,35 kr
Til butik
Schleich Pura Raza Espanola Mare billede

Produktspecifikationer

Mærke: Schleich
Kategori: Dyrefigurer
Farve: 1
Artikel nr.: 42708
EAN: 4059433994710
Varenr.: 21706591
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle
88 kr
Til butik
Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle billede

Produktinformation

Pura Raza Española-hoppen har allerede et tæppe, sadel og trens på, men hun skal ikke til udstillingen i dag. Ellers ville hendes tykke manke helt sikkert blive flettet ind i en udførlig frisure. I stedet er hun klar til dressurtræning. Hun glæder sig allerede og poter i jorden med sine slanke, men stærke ben. Hun er meget føjelig og kan lide at blive ledet af sit yndlingsmenneske. Hun vil virkelig gerne behage og har det også sjovt. Hvem skal øve med hende?

Produktspecifikationer

Mærke: Schleich
Kategori: Schleich
Artikel nr.: 42708
EAN: 4059433994710
Varenr.: 3348157
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Pura Raza Española Hoppe
119,95 kr
Til butik
Pura Raza Española Hoppe billede

Produktinformation

Pura Raza Española-hoppen har allerede dækken, sadel og hovedtøj på, men hun skal ikke til stævne i dag. Ellers ville hendes tykke manke helt sikkert være flettet i en flot frisure. I stedet er hun klar til dressurtræning. Hun glæder sig allerede og skra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schleich
Kategori: Figurer
EAN: 4059433994710
Varenr.: 28-042708
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schleich Horse Club - Pura Raza Espanola-hoppe - H: 10,9 cm - 42
122,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Schleich Pura Raza Espanola Mare - (42708)
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK77,35 kr116,35 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3Eurotoys119,95 kr119,95 krKøb
4Kids-world.dk122,95 kr122,95 krKøb
5Teknikproffset DK135 kr184 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle

PriceData har fulgt prisen på Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle i 185 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 77,35 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Schleich Horse Club Pura Raza Española Mare with saddle and bridle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202677,35 kr1,35 kr (2%)
26. apr. 202676 kr4 kr (5%)
25. apr. 202680 kr4 kr (5%)
23. apr. 202684 kr3 kr (3%)
22. apr. 202687 kr1 kr (1%)
19. apr. 202688 kr7 kr (9%)
17. apr. 202681 kr4,58 kr (5%)
16. apr. 202685,58 kr9,58 kr (13%)
15. apr. 202676 kr11 kr (13%)
8. apr. 202687 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret