Gå til hovedindhold

Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml

Scandinavian BiolabsTøjEAN: 5745000007554
Pris fra 89 krtil 169,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 80,95 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml
89 kr
Til butik
Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 5745000007554
Varenr.: 5745000007554
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Scandinavian Biolabs Hair Strength Shampoo Men (250 ml)
-30%119 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scandinavian Biolabs Hair Strength Shampoo Men (250 ml) billede

Produktinformation

Shampoo til mænd med tendens til fedtet hår og behov for styrke Hvis håret hurtigt bliver fedtet, men du samtidig vil have mere fylde og styrke, er det her en shampoo, der tager fat. Formlen er udviklet til at reducere overskydende talg og balancere hoved...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
EAN: 5745000007554
Varenr.: 54f1cd4c4bd34356b07b85501db3c150
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scandinavian Biolabs Hair Strength Shampoo+ Men 250 ml
-29%119,5 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scandinavian Biolabs Hair Strength Shampoo+ Men 250 ml billede

Produktinformation

Scandinavian Biolabs Hair Strength Shampoo+ Men er en effektiv shampoo, der er specielt udviklet til mænd med et hår, der har tendens til at fedte. Shampooen er grundigt udviklet af eksperter til at hjælpe med at **reducere overskydende talg** og fremme e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 5745000007554
Varenr.: 104892
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Scandinavian Biolabs Hair Strength Shampoo, Men, 250ml.
-25%126,75 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scandinavian Biolabs - Hair Strength Shampoo Men - 200 ml
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scandinavian Biolabs Bio-Pilixin Shampoo+ For Men 250 ml.
-10%152,5 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Bio-Pilixin Shampoo+ For Men - 250 ml.
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix89 kr89 krKøb
2Made4men Danmark119 kr119 krKøb
3NiceHair.dk119,5 kr119,5 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk126,75 kr126,75 krKøb
5BilligParfume.dk149 kr149 krKøb
6Helsegrossisten.dk152,5 kr152,5 krKøb
7Duft og Natur169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml

PriceData har fulgt prisen på Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml i 161 dage. Laveste pris i perioden er 80,71 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Scandinavian biolabs men bio-pilixin shampoo hair strength formula 250ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202689 kr30 kr (25%)
17. maj 2026119 kr30 kr (34%)
13. maj 202689 kr30 kr (25%)
21. apr. 2026119 kr18 kr (18%)
17. apr. 2026101 kr11 kr (10%)
10. apr. 2026112 kr7 kr (6%)
9. apr. 2026119 kr
7. apr. 2026118,3 kr
4. apr. 2026119 kr10 kr (9%)
3. apr. 2026109 kr15,01 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret