Gå til hovedindhold

Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund

Scan ProductsLamperEAN: 5713080103046
Pris fra 169 krtil 208 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products - Sabina LP LED 5,4w 3000K (440 lumen) ø95mm, indbygningspot - Mat hvid
169 kr
Til butik
Scan Products - Sabina LP LED 5,4w 3000K (440 lumen) ø95mm, indbygningspot - Mat hvid billede

Produktinformation

Scan Products 10304 - Sabina LP LED 5,4W 3000K 440 lm – Ø95 mm, mat hvid Sabina LP LED low profile downlight er en moderne indbygningsspot med indbygget LED-teknologi og lav indbygningshøjde, hvilket gør den ideel til lofter, hvor pladsen er begræns

Produktspecifikationer

Kategori: Downlight Indendørs
EAN: 5713080103046
Varenr.: 2493110
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund
174 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sabina LP, 230V, 5,4W, 3000K, Ra90, 440 lm, IP44, mat hvid, rund
208 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk169 kr169 krKøb
2Proshop DK174 kr213 krKøb
3WATTOO.DK208 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund

PriceData har fulgt prisen på Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund i 180 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Scan Products Sabina lp 230v dæmpbar flimmerfri 5,4w 3000k ra90 440lm ip44 mat hvid rund de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026169 kr5 kr (3%)
24. maj 2026174 kr5 kr (3%)
24. apr. 2026169 kr5 kr (3%)
23. apr. 2026174 kr5 kr (3%)
3. mar. 2026169 kr2 kr (1%)
3. feb. 2026167 kr2 kr (1%)
9. jan. 2026169 kr1 kr (1%)
8. jan. 2026170 kr1 kr (1%)
24. dec. 2025169 kr1 kr (1%)
22. dec. 2025170 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret