Gå til hovedindhold

Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu

Scan ProductsLamperEAN: 5714992212024
Pris fra 35 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Quick2Light indbygningsspot, børstet aluminium
35 kr
Til butik
Scan Products Luna Quick2Light indbygningsspot, børstet aluminium billede

Produktinformation

Revolutionerende montage med Quick2Light-spots Scan Products har udviklet en serie af indbygningsspots, som kan monteres på en ny måde, der gør det lettere for din elektriker at udføre sit arbejde på kort tid. Denne spot leveres med front produceret i bør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: brushed aluminium
Størrelse: diameter 88 mm, cut-out 75 mm, installation height
EAN: 5714992212024
Varenr.: 0942212024
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Quick2Light indbygningsspot, børstet aluminium
44 kr
Til butik
Scan Products Luna Quick2Light indbygningsspot, børstet aluminium billede

Produktinformation

Revolutionerende montage med Quick2Light spots Scan Products har udviklet en serie af indbygningsspots som kan monteres på en ny måde, der gør det lettere for din elektriker at udføre sit arbejde på kort tid. Denne spot leveres med front produceret i børs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: brushed aluminium
Størrelse: diameter 88 mm, cut-out 75 mm, installation height
EAN: 5714992212024
Varenr.: 0942212024
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Quick2Light indbygningsspot, børstet aluminium
59 kr
Til butik
Scan Products Luna Quick2Light indbygningsspot, børstet aluminium billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Belysning
Farve: brushed aluminium
Størrelse: diameter 88 mm, cut-out 75 mm, installation height
EAN: 5714992212024
Varenr.: 0942212024
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Luna Quick2Light Downlight ISO GU10 Børstet Alu IP44
67 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu
67 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Quick2Light Indbygningsspot GU10 IP44, Alu
68 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Quick2Light indbygningsspot, børstet aluminium
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl35 kr35 krKøb
2Greenline44 kr44 krKøb
3LavprisVVS59 kr59 krKøb
4CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
5Elvvs.dk67 kr67 krKøb
6Proshop DK68 kr107 krKøb
7BilligVVS DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu

PriceData har fulgt prisen på Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu i 153 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Scan Products Luna Quick2Light ø88mm, indbygningsspot, GU10, børstet alu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202635 kr4 kr (10%)
31. maj 202639 kr10 kr (20%)
30. maj 202649 kr10 kr (26%)
12. maj 202639 kr10 kr (20%)
11. maj 202649 kr10 kr (26%)
3. maj 202639 kr10 kr (20%)
23. apr. 202649 kr10 kr (17%)
22. apr. 202659 kr10 kr (20%)
8. apr. 202649 kr10 kr (17%)
7. apr. 202659 kr10 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret