Gå til hovedindhold

Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid

Scan ProductsLamperEAN: 5713080105019
Pris fra 76 krtil 102 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Luna Combi install Downlight ISO GU10 Mat Hvid IP44
76 kr
Til butik
Luna Combi install Downlight ISO GU10 Mat Hvid IP44 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: 10459343
EAN: 5713080105019
Varenr.: 24202908
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid
76 kr
Til butik
Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid billede

Produktinformation

Luna Combi install er en kipbar downlight med bagmonteret lyskilde, godkendt til direkte indbygning i isolering og brændbart materiale. Velegnet til akustik lofter. Luna fastgøres vha. skruer og/eller fjedre. Med skruemonteringen er det muligt at gribe over 50 mm godstykkelse. Grundet 3 fjeder positioner er det muligt at montere denne downlight i næsten alle tænkelige konstruktioner. Indbygningshøjden er på kun 63 mm. Skrueløs kabelaflastning og ledningsmontering i terminalboks, sikrer en hurtig og smidig montering med minimal brug af værktøj. Det er muligt at montere med kabel eller 16 mm flexrør.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 10501
EAN: 5713080105019
Varenr.: 3279372
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot, GU10, mat hvid
79 kr
Til butik
Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot, GU10, mat hvid billede

Produktinformation

Indbygningsspot til akustiklofter Luna Combi install er en indbygningsspot, der kan kippes og har en bagmonteret lyskilde. Den er godkendt til direkte indbygning i isolering og brændbart materiale og er velegnet til akustiklofter. Luna fastgøres ved hjælp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: diameter 88 mm / cutout 75 mm / height 63 mm
EAN: 5713080105019
Varenr.: 6642104724
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot, GU10, mat hvid
82 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot, GU10, mat hvid
82 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot, GU10, mat hvid
85 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Luna Combi Install 230V IP44, mat hvid, rund
86 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pro Combi Install m. GU10 fatning - mat hvid
99 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Pro Combi Install m. GU10 fatning - mat hvid
99 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Luna combi install 230v gu10 ip44 mat hvid rund
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK76 kr115 krKøb
2Proshop DK76 kr115 krKøb
3Greenline79 kr79 krKøb
4LampeGuru.dk82 kr82 krKøb
5LavprisVVS82 kr82 krKøb
6BilligVVS DK85 kr85 krKøb
7WATTOO.DK86 kr86 krKøb
8EL-GROSSISTEN99 kr99 krKøb
9EL-NETSALG99 kr99 krKøb
10Elvvs.dk102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid

PriceData har fulgt prisen på Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Scan Products Luna Combi Install indbygningsspot GU10 IP44, Mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202676 kr3 kr (4%)
4. maj 202673 kr3 kr (4%)
3. maj 202676 kr5 kr (7%)
24. apr. 202671 kr5 kr (7%)
23. apr. 202676 kr5 kr (7%)
31. mar. 202671 kr3 kr (4%)
28. mar. 202668 kr3 kr (4%)
26. mar. 202671 kr3 kr (4%)
24. mar. 202668 kr3 kr (4%)
11. mar. 202671 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret