Gå til hovedindhold

Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund

Scan ProductsLamperEAN: 5713080102421
Pris fra 246 krtil 440,66 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 194,66 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Alisia Elite indbygningsspot, mat hvid, 3000K, Ø17 cm
246 kr
Til butik
Scan Products Alisia Elite indbygningsspot, mat hvid, 3000K, Ø17 cm billede

Produktinformation

Scan Products indbygningsspot med lav indbygningshøjde Scan Products Alisia Elite repræsenterer en banebrydende og sofistikeret LED downlight, der eliminerer flimmer, og samtidig leverer en imponerende lysstyrke og farvegengivelse. Den er godkendt til dir...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: Ø170 mm
EAN: 5713080102421
Varenr.: 6642101617
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Alisia Elite Indbygningsspot 12W 3000K Ra90 IP44, Mat hvid
247 kr
Til butik
Scan Products Alisia Elite Indbygningsspot 12W 3000K Ra90 IP44, Mat hvid billede

Produktinformation

Alisia Elite er en innovativ, elegant flimmerfri LED downlight med et højt lysudbytte og høj farvegengivelse, som er godkendt til direkte indbygning i isolering og brændbart materiale. Velegnet til akustiklofter. LED-driveren kan nemt adskilles fra armaturet, hvilket kan være en fordel i forbindelse med malerarbejde. Det er muligt at montere med kabel eller 16 mm flexrør.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 10242
EAN: 5713080102421
Varenr.: 3279359
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Alisia Elite indbygningsspot, mat hvid, 3000K, Ø17 cm
287 kr
Til butik
Scan Products Alisia Elite indbygningsspot, mat hvid, 3000K, Ø17 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: Ø170 mm
EAN: 5713080102421
Varenr.: 6642101617
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Alisia Elite indbygningsspot, mat hvid, 3000K, Ø17 cm
289 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Alisia Elite indbygningsspot, mat hvid, 3000K, Ø17 cm
289 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Alisia Elite indbygningsspot, mat hvid, 3000K, Ø17 cm
349 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund
367 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LED downlight Alisia 230V 12W 3000K dæmpbar IP44 - Rund, mat hvid
440,66 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl246 kr246 krKøb
2Proshop DK247 kr286 krKøb
3Greenline287 kr287 krKøb
4LampeGuru.dk289 kr289 krKøb
5LavprisVVS289 kr289 krKøb
6BilligVVS DK349 kr349 krKøb
7Elvvs.dk367 kr367 krKøb
8EL-NETSALG440,66 kr440,66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund

PriceData har fulgt prisen på Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund i 153 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Scan Products Alisia elite 230v dæmpbar 12w 3000k ra90 920lm ip44 mat hvid rund de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026246 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026247 kr27 kr (10%)
31. maj 2026274 kr1 kr (0%)
30. maj 2026273 kr1 kr (0%)
24. maj 2026274 kr1 kr (0%)
23. maj 2026273 kr1 kr (0%)
5. maj 2026274 kr27 kr (11%)
3. maj 2026247 kr14 kr (6%)
24. apr. 2026233 kr14 kr (6%)
23. apr. 2026247 kr14 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret