Gå til hovedindhold

Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort

SavioMusemåtterEAN: 5901986046639
Pris fra 142 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Savio GAMING Turbo Dynamic XXL - Black Edition
142 kr
Til butik
Savio GAMING Turbo Dynamic XXL - Black Edition billede

Produktinformation

Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Savio
Kategori: Musemaatte tilbehoer
Artikel nr.: Black Edition TD XXL
EAN: 5901986046639
Varenr.: 3173625
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort
149 kr
Til butik
Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort billede

Produktinformation

Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad. Bredde: 1000 mm, Dybde: 500 mm. Produktfarve: Sort, Overfladefarvning: Mønster, Anti-wrap kanter, Syede kanter, Skridsikker bund, Gaming musemåtte

Produktspecifikationer

Mærke: SAVIO
Artikel nr.: Black Edition TD XXL
EAN: 5901986046639
Varenr.: 999230020
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Musemåtte gaming Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100×50 - sort
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Musemåtte gaming Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100×50 - sort billede

Produktinformation

Fordele ved gaming musemåtte i XXLGiv dit setup maksimal plads med Savio Black Edition Turbo Dynamic i XXL-størrelse. Den store overflade på 100 × 50 cm giver både tastatur og mus et stabilt underlag, så du kan spille og arbejde uden at løbe tør for bevægelsesrum. Overfladen af stof er skabt til præcis musekontrol, mens den skridsikre gummibase holder måtten sikkert på bordet - også under intense spil.Design og funktion til seriøse gamereMusemåtten har syede kanter for et pænt look og øget holdbarhed samt en tykkelse på 3 mm for behagelig støtte. Den er designet som en egentlig gaming musemåtte i stof og gummi, der kombinerer glid og kontrol. Den rene, sorte stil passer ind i ethvert setup.Bredde: 100,0 cmDybde: 50,0 cmTykkelse: 0,3 cmMateriale: Stof, gummiSyede kanter: JaSkridsikker bund: JaHåndledsstøtte: NejFarve: SortType: Gaming musemåtte...

Produktspecifikationer

Mærke: Savio
Kategori: Musemåtter
Vægt: 1.03g
EAN: 5901986046639
Varenr.: 1890918
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Musemåtte gaming Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100×50 - sort
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK142 kr181 krKøb
2CompuMail DK149 kr149 krKøb
3Boligcenter DK159 kr159 krKøb
4Vivas DK179 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort

PriceData har fulgt prisen på Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 62% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Savio Black Edition Turbo Dynamic XXL 100x50 Gaming mouse pad Gaming musemåtte Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026142 kr7 kr (5%)
16. maj 2026149 kr226 kr (60%)
9. maj 2026375 kr226 kr (152%)
26. apr. 2026149 kr121 kr (45%)
20. apr. 2026270 kr121 kr (81%)
10. apr. 2026149 kr13 kr (10%)
4. apr. 2026136 kr234 kr (63%)
28. mar. 2026370 kr235 kr (174%)
27. mar. 2026135 kr236 kr (64%)
26. mar. 2026371 kr222 kr (149%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret