Gå til hovedindhold

Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk)

Save My FaceMøblerEAN: 0850014898298
Pris fra 556 krtil 695 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 529,95 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 556 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Save My Face La Petite - lille pude med 100% bomuldsbetræk grå
-20%556 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Save My Face La Petite - lille pude med 100% bomuldsbetræk grå billede

Produktinformation

HVAD ER DER SPECIELT VED EN SAVE MY FACE PUDE?På grund af den særlige, patenterede udformning af puden, er dit ansigt frit placeret når du sover på maven eller på siden.Det letter trykket på ansigtets væv og muskler, så de sovelinjer som med tiden sætter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Katherine Diez, Skønhedsaccessories
EAN: 0850014898298
Varenr.: 39602893553850
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Save My Face La Petite - lille pude med 100% bomuldsbetræk Grey
-20%556 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Save My Face La Petite - lille pude med 100% bomuldsbetræk Grey billede

Produktinformation

La Petite er vores lille pude, som enten kan bruges ovenpå din egen hovedpude, for at få fordelene af bedre støtte og flottere hud, eller den bruges sammen med Le Grand puden, for at give lidt mere højde og mere fleksibilitet. La Petite kan også foldes og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Save My Face lille pude
EAN: 0850014898298
Varenr.: 27061
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk)
695 kr
Til butik
Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk) billede

Produktinformation

Den originale Save My Face hovedpude forbedrer din skønhed, sundhed, komfort og velvære.Vores originale Save My Face La Petite pude er designet til at bruges ovenpå din egen hovedpude, eller sammen med Le Grand puden for at give lidt mere højde og mere fl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Save My Face
Kategori: Save My Face
EAN: 0850014898298
Varenr.: 019d02a46f3871139ee423cea3333507

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense556 kr556 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk556 kr556 krKøb
3Made4men Danmark695 kr695 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk)

PriceData har fulgt prisen på Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 521,25 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 555 kr.

Den nuværende pris på 556 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Save My Face La Petite Lille Pude M. 100% Bomuldsbetræk Grey (1 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026556 kr16,05 kr (3%)
29. maj 2026539,95 kr16,05 kr (3%)
28. maj 2026556 kr16,05 kr (3%)
24. maj 2026539,95 kr16,05 kr (3%)
23. maj 2026556 kr16,05 kr (3%)
14. maj 2026539,95 kr16,05 kr (3%)
13. maj 2026556 kr16,05 kr (3%)
21. apr. 2026539,95 kr16,05 kr (3%)
20. apr. 2026556 kr16,05 kr (3%)
14. apr. 2026539,95 kr155,05 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret