Gå til hovedindhold

Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra

PetkitTilbehør til katteEAN: 6975069305523
Pris fra 5.398 krtil 7.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.621 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5398 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra
5.398 kr
Til butik
Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra billede

Produktspecifikationer

Mærke: Petkit
Kategori: Pleje & Hygiejne
Farve: 4
Artikel nr.: 43415208
EAN: 6975069305523
Varenr.: 24456141
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PETKIT Purobot Ultra (P9903)
6.018 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Petkit Purobot Ultra Automatic Litter Box
6.254 kr
Til butik
Petkit Purobot Ultra Automatic Litter Box billede

Produktinformation

Petkit Purobot Ultra er en selvrensende, automatisk kattebakke med AI-overvågning, der sporer individuelle katte, opsamler og forsegler affald, samt kontrollerer lugt. Den har stor beholder, stille drift og kan styres via app for rengøringsplaner, livestream og advarsler. Dimensioner: 53 × 82 × 61 cm, indgangshøjde ca. 26,5 cm.

Produktspecifikationer

Mærke: Petkit
Kategori: Katte
Artikel nr.: P9903
EAN: 6975069305523
Varenr.: 3405420
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Petkit - Kattebakke Purobot Ultra
6.299,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Selvrensende kattebakke PETKIT Purobot Ultra - hvid
-5%6.999 kr
Før 7.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Selvrensende kattebakke PETKIT Purobot Ultra - hvid
-5%7.019 kr
Før 7.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK5.398 kr5.597 krKøb
2CompuMail DK6.018 kr6.018 krKøb
3Proshop DK6.254 kr6.254 krKøb
4Gucca.dk6.299,95 kr6.299,95 krKøb
5Boligcenter DK6.999 kr6.999 krKøb
6Vivas DK7.019 kr8.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra

PriceData har fulgt prisen på Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.398 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 7.638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.524 kr.

Den nuværende pris på 5.398 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Savaime išsivalantis kačių tualetas-robotas PETKIT Purobot Ultra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.398 kr620 kr (10%)
28. maj 20266.018 kr620 kr (11%)
2. maj 20265.398 kr111 kr (2%)
30. apr. 20265.509 kr111 kr (2%)
10. apr. 20265.398 kr86 kr (2%)
20. feb. 20265.484 kr1.102 kr (17%)
19. feb. 20266.586 kr1.102 kr (20%)
25. jan. 20265.484 kr227 kr (4%)
24. jan. 20265.711 kr875 kr (13%)
23. jan. 20266.586 kr18 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret