Gå til hovedindhold

Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde

NordluxLamperEAN: 5704924017513
Pris fra 257 krtil 405 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 12. maj

Sammenlign priser på Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 257 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Saulio solcelle bordlampe, sort
257 kr
Til butik
Nordlux Saulio solcelle bordlampe, sort billede

Produktinformation

Solcelle bordlampe Saulio fra Nordlux Forestil dig en lun sommeraften, hvor du kan placere dit lys, hvor det passer dig, uden at tænke på ledninger eller strømkilder. Med Saulio solcelle bordlampe fra Nordlux, skabt af det anerkendte danske designpar, Say...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 170 x 236 x 107 mm
EAN: 5704924017513
Varenr.: 4248017518
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Saulio solcelle bordlampe, sort
275 kr
Til butik
Nordlux Saulio solcelle bordlampe, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: black
Størrelse: 170 x 236 x 107 mm
EAN: 5704924017513
Varenr.: 4248017518
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Saulio solcelle bordlampe, sort
279 kr
Til butik
Nordlux Saulio solcelle bordlampe, sort billede

Produktinformation

Solcelle bordlampe Saulio fra Nordlux - Perfekt til enhver anledning Forestil dig en varm sommeraften, hvor du kan flytte dit lys efter behov, uden at bekymre dig om strømkilder eller ledninger. Med Saulio solcelle bordlampe fra Nordlux, designet af den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs bordlamper
Farve: black
Størrelse: 170 x 236 x 107 mm
EAN: 5704924017513
Varenr.: 4248017518
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Saulio solcelle bordlampe, sort
289 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Saulio Solar batterilampe m/solcelle, sort
-33%299 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde
-26%333 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Saulio Solar - Batterilampe - Sort
349 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Saulio solcelle bordlampe, sort
405 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl257 kr257 krKøb
2BilligVVS DK275 kr275 krKøb
3LampeGuru.dk279 kr279 krKøb
4Greenline289 kr289 krKøb
5Lamper.dk299 kr299 krKøb
6Lampemesteren DK333 kr362 krKøb
7Homeshop DK349 kr349 krKøb
8LavprisVVS405 kr405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 257 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Saulio Solar bærbar bordlampe IP44 Black Nordlux - Stue - Moderne - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026257 kr18 kr (7%)
17. maj 2026275 kr4 kr (1%)
16. maj 2026279 kr4 kr (1%)
15. maj 2026275 kr6 kr (2%)
13. maj 2026269 kr14 kr (5%)
12. maj 2026255 kr14 kr (5%)
11. maj 2026269 kr14 kr (5%)
24. apr. 2026255 kr14 kr (5%)
23. apr. 2026269 kr14 kr (5%)
10. feb. 2026255 kr50 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret