Gå til hovedindhold

Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE

SatechiBærbar computer – dockingstationer4K HDMI og EthernetHjemmekontor og professionelt brugEAN: 0879961007140

Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 med 4K HDMI, Gigabit Ethernet og 3 USB-A porte. Elegant Space Grey design i premium aluminium. Læs mere

Pris fra 589 krtil 1.079 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 565 kr 14. maj

Sammenlign priser på Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 589 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE
589 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Satechi Multi-port Adapter V2 Usb-c 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
-0%636 kr
Før 636,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Satechi MultiPort 4K Docking V2 (space grey)
641 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 USB-C Dockingstation
674 kr
Til butik
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Satechi USB-C Multi-Port Adapter 4K HDMI V2, Space Grey
-6%706 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Satechi USB-C Multi-Port Adapter 4K HDMI V2, Space Grey
749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Satechi Multi‑Port Adapter V2 USB‑C hub - Grå
749 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Satechi Multi‑Port Adapter V2 USB‑C hub - Grå
769 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Satechi Multi-Port Adapter V2 Dock st.
1.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK589 kr628 krKøb
2Dustin DK636 kr722,25 krKøb
3Komplett DK641 kr641 krKøb
4CompuMail DK674 kr674 krKøb
5Balar706 kr706 krKøb
6Powerbanken.dk749 kr749 krKøb
7Boligcenter DK749 kr749 krKøb
8Vivas DK769 kr848 krKøb
9Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 Space Grey

Satechi

Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 med 4K HDMI, Gigabit Ethernet og 3 USB-A porte. Elegant Space Grey design i premium aluminium.

• usb hub
• dockingstation
• multiport adapter
• usb-c hub
• satechi hub
• macbook hub
• ethernet adapter
• Hjemmekontor og professionelt brug
• 4K HDMI og Ethernet

Beskrivelse

Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 er den perfekte dockingstation til moderne bærbare computere med USB-C. Med ét enkelt kabel tilføjer den 4K HDMI-udgang, Gigabit Ethernet, tre USB-A porte og SD-kortlæsere til din computer. Den støtter 4K opløsning ved 60Hz og pass-through opladning. Konstrueret i premium aluminium med elegant Space Grey finish. Kompatibel med MacBook Pro, iMac, iPad Pro, Surface og ChromeBook. Perfekt til hjemmekontor og professionelt brug hvor du har brug for flere tilslutninger og stabil internetforbindelse. Kompakt design på kun 17,8 x 11,1 x 2,54 cm gør den nem at transportere.

Specifikationer

farve:Space Grey
vægt:108 gram
ethernet:Gigabit (1GbE)
interface:USB-C
materiale:Aluminium
usb_porte:3x USB 3.0 Type-A
dimensioner:17,8 x 11,1 x 2,54 cm
hdmi_udgang:4K ved 60Hz
kortlæsere:SD og microSD
kompatibilitet:USB-C enheder
pass_through_opladning:Ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Understøtter adapteren 4K opløsning?

Ja, HDMI-porten understøtter 4K opløsning ved 60Hz på kompatible enheder som MacBook Pro med M1 eller nyere.

Kan jeg oplade min laptop gennem adapteren?

Ja, adapteren har pass-through opladning, så du kan oplade din computer mens du bruger de andre porte.

Virker den med min MacBook?

Ja, den er kompatibel med alle MacBook modeller med USB-C, samt iMac, iPad Pro, Surface og ChromeBook.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE

PriceData har fulgt prisen på Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE i 179 dage. Laveste pris i perioden er 565 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 651 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 612 kr.

Den nuværende pris på 589 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Satechi Aluminum Multi-Port Adapter V2 - USB-C - 3-Port USB-A - 1× HDMI - 1GbE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026589 kr1 kr (0%)
28. maj 2026590 kr1 kr (0%)
27. maj 2026591 kr2 kr (0%)
23. maj 2026589 kr13 kr (2%)
22. maj 2026576 kr3 kr (1%)
15. maj 2026579 kr14 kr (2%)
14. maj 2026565 kr2 kr (0%)
13. maj 2026567 kr5 kr (1%)
12. maj 2026572 kr2 kr (0%)
11. maj 2026570 kr24 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret