Gå til hovedindhold

SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort

SapphireBarebonecomputerEAN: 4895106297166
Pris fra 3.798 krtil 4.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 621 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.783 kr 26. apr.

Sammenlign priser på SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3798 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SAPPHIRE Edge AI Mini PC Ryzen AI 5 340 0GB 0GB AMD Radeon 840M No-OS
3.798 kr
Til butik
SAPPHIRE Edge AI Mini PC Ryzen AI 5 340 0GB 0GB AMD Radeon 840M No-OS billede

Produktinformation

SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4H020-06-40G
EAN: 4895106297166
Varenr.: 1003588711
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort
4.024 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sapphire Edge AI - mini PC - AI Ready - Ryzen AI 5 340 2 GHz - 0 GB - no HDD
4.238 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SAPPHIRE Edge AI mini PC - Ryzen AI 5 340, Radeon 840M, barebone uden RAM/SSD og OS
-20%4.399 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SAPPHIRE Edge AI mini PC - Ryzen AI 5 340, Radeon 840M, barebone uden RAM/SSD og OS
-20%4.419 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.798 kr3.798 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.024 kr4.024 krKøb
3Proshop DK4.238 kr4.238 krKøb
4Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
5Vivas DK4.419 kr4.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort

PriceData har fulgt prisen på SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 3.783 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 4.761 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.371 kr.

Den nuværende pris på 3.798 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for SAPPHIRE Edge AI - Barebone - mini PC 1 x Ryzen AI 5 340 / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon 840M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - gyldensort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.798 kr77 kr (2%)
25. maj 20263.875 kr82 kr (2%)
18. maj 20263.957 kr81 kr (2%)
11. maj 20264.038 kr82 kr (2%)
4. maj 20264.120 kr641 kr (13%)
1. maj 20264.761 kr457 kr (11%)
30. apr. 20264.304 kr23 kr (1%)
29. apr. 20264.281 kr70 kr (2%)
28. apr. 20264.211 kr428 kr (11%)
26. apr. 20263.783 kr77 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret