Gå til hovedindhold

Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk

SanimaidSanitetEAN: 5713519310021
Pris fra 111 krtil 170 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sanimaid Seoul Ergo 2.0 Hygienic toiletbørste, sort
111 kr
Til butik
Sanimaid Seoul Ergo 2.0 Hygienic toiletbørste, sort billede

Produktinformation

Effektiv og hygiejnisk toiletbørste fra Sanimaid 99,9% bakteriefri! Børstens udformning gør, at den kan komme rundt alle steder i toilettet, også under den smalle kummekant. Børstens lange skaft gør den hygiejnisk, og materialet der både er vand- og smud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sanimaid
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
EAN: 5713519310021
Varenr.: 930214715
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sanimaid Seoul Ergo 2.0 Hygienic toiletbørste, sort
125 kr
Til butik
Sanimaid Seoul Ergo 2.0 Hygienic toiletbørste, sort billede

Produktinformation

Hygiejnisk toiletbørste model Copenhagen fra Sanimaid er antibakteriel og drypfri så spredning af bakterier undgås. Håndtaget på børsten har Microban antibakteriel effekt som sikrer høj hygiejne ved at slå op til 99% af bakterierne ihjel. Allround rengør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sanimaid
Kategori: Indretningen
Farve: black
EAN: 5713519310021
Varenr.: 930214715
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk
135 kr
Til butik
Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk billede

Produktinformation

Seoul modellen er smukt udformet i et minimalistisk udtryk, der passer perfekt ind i ethvert hjem, men også på kontoret og alle andre steder med et personale- eller kundetoilet.Den væghængte holder opsættes nemt uden brug af skruer med det medfølgende 3M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletbørster & holdere
EAN: 5713519310021
Varenr.: 2933678
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sanimaid ERGO 2.0 toiletbørste.Seoul i sort inkl. vægholder
150 kr
Til butik
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Væghængt toiletbørste, Sort
169 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Restparti: Sanimaid Seoul, toiletbørste m/vægholder, sort
170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS111 kr111 krKøb
2BilligVVS DK125 kr125 krKøb
3Elvvs.dk135 kr135 krKøb
4CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
5SmartaSaker DK169 kr169 krKøb
6HUMA.dk170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sanimaid Seoul toiletbørste væghængt. Hygiejnisk og antibakteriel. Sort, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026111 kr11 kr (11%)
2. jun. 2026100 kr25 kr (20%)
1. jun. 2026125 kr25 kr (25%)
26. maj 2026100 kr9 kr (8%)
24. maj 2026109 kr9 kr (9%)
17. maj 2026100 kr27 kr (21%)
16. maj 2026127 kr27 kr (27%)
12. maj 2026100 kr9 kr (8%)
11. maj 2026109 kr9 kr (9%)
3. maj 2026100 kr9 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret