Gå til hovedindhold

SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I

SanDiskFlashhukommelseskortEAN: 0619659196516
Pris fra 362 krtil 719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355 kr 11. mar.

Sammenlign priser på SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 362 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Ultra microSDXC 256GB 100MB/s
362 kr
Til butik
SanDisk Ultra microSDXC 256GB 100MB/s billede

Produktinformation

SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSQUNR-256G-GN3MN
EAN: 0619659196516
Varenr.: 999825652
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I
398 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort SanDisk Ultra microSDXC 256 GB UHS‑I Class 10
459 kr
Til butik
Hukommelseskort SanDisk Ultra microSDXC 256 GB UHS‑I Class 10 billede

Produktinformation

Fordele ved microSDXC hukommelseskortUdvid nemt pladsen på smartphone, tablet eller kamera med dette SanDisk Ultra microSDXC 256 GB. Kortet er skabt til hurtig håndtering af fotos, apps og video i hverdagen, så du kan gemme mere og slette mindre. Med læsehastigheder op til 100 MB/s får du smidig adgang til dine filer og kortere ventetid.Stabil performance til daglig brugKortet benytter UHS‑I teknologi og er klassificeret som Class 10, hvilket giver pålidelig performance til blandt andet Full HD-video og seriefotos. Den kompakte formfaktor gør det oplagt som ekstra lager i telefoner, actionkameraer og andre enheder, der bruger MicroSDXC.Type: MicroSDXC hukommelseskortKapacitet: 256 GBIntern hukommelsestype: UHS‑ILæsehastighed: op til 100 MB/sSkrivehastighed: 10 MB/sHukommelsesklasse: Class 10Farve: hvid/gråMål: Bredde 15 mm, Højde 10,9 mm, Dybde 1,02 mmAntal i pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Hukommelseskort
Vægt: 0.01g
EAN: 0619659196516
Varenr.: 1892429
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort SanDisk Ultra microSDXC 256 GB UHS‑I Class 10
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandisk 256GB ULTRA LITE WHITE/GRAY
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK362 kr362 krKøb
2CS MEGASTORE DK398 kr437 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr558 krKøb
5Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I i 181 dage. Laveste pris i perioden er 221 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 362 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for SanDisk Ultra - Flashhukommelseskort - 256 GB - Class 10 - microSDXC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026362 kr2 kr (1%)
24. maj 2026360 kr38 kr (10%)
22. maj 2026398 kr38 kr (11%)
16. maj 2026360 kr30 kr (8%)
14. maj 2026390 kr4 kr (1%)
13. maj 2026394 kr1 kr (0%)
12. maj 2026395 kr64 kr (14%)
11. maj 2026459 kr61 kr (15%)
8. maj 2026398 kr61 kr (13%)
7. maj 2026459 kr99 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret