Gå til hovedindhold

SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort

SanDiskHarddiskeEAN: 0619659195953
Pris fra 2.933 krtil 3.124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.784,21 kr 29. apr.

Sammenlign priser på SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2933 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort
2.933 kr
Til butik
SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Ekstern Harddisk
Farve: 6
Artikel nr.: SDPS31H-001T-GBCND
EAN: 0619659195953
Varenr.: 9150509
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Professional Solid state-drev PRO-G40 1TB USB 3.2 Gen 2
2.984 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Professional PRO-G40 (APFS) SSD - 1TB - Sort - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2
2.995 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Pro G40 Ultra Rugged 1tb Ssd Tb3 Usb-c Sort
3.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.933 kr2.933 krKøb
2CompuMail DK2.984 kr2.984 krKøb
3Proshop DK2.995 kr2.995 krKøb
4Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort

PriceData har fulgt prisen på SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.784,21 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 3.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.019 kr.

Den nuværende pris på 2.933 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SanDisk PRO-G40, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 2700 MB/s, 40 Gbit/sek., Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.933 kr50 kr (2%)
30. maj 20262.983 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.984 kr163,62 kr (6%)
28. maj 20262.820,38 kr6,67 kr (0%)
26. maj 20262.813,71 kr
25. maj 20262.813,26 kr5,51 kr (0%)
23. maj 20262.807,75 kr187,25 kr (6%)
22. maj 20262.995 kr180,05 kr (6%)
21. maj 20262.814,95 kr180,05 kr (6%)
20. maj 20262.995 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret