Gå til hovedindhold

SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel

SanDiskMobiltelefon – tilbehørEAN: 0619659211844
Pris fra 324 krtil 503 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 318 kr 6. mar.

Sammenlign priser på SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Phone Drive 64GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå
324 kr
Til butik
SanDisk Phone Drive 64GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå billede

Produktinformation

SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDIXD0N-064G-GN6NN
EAN: 0619659211844
Varenr.: 1002335990
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel
334 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SanDisk Phone Drive 64 GB USB-C/Lightning USB-stick - metallisk himmel (blå)
-3%379 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SanDisk Phone Drive 64 GB USB-C/Lightning USB-stick - metallisk himmel (blå) billede

Produktinformation

SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmelGenereltFås i farverne: Metallisk himmelLagerkapacitet: 64 GBProdukttype: USB flashdriveHukommelseEgenskaber: AdgangskodebeskyttelseiPhone/iPod/iPad-kompatibelnøgleringsløkkeGrænsefladetype: USB-C / Apple LightningLæse Rate: Op til 90 MB/sSkrive Rate: Op til 10 MB/sProgrammer / SystemkravOS nødvendig: Apple MacOS 10.9 eller nyere, Microsoft Windows 10 eller nyereProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årMål og vægtBredde: 15.2 mmDybde: 8.7 mmHøjde: 50 mmVægt: 5 gMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 9.6 mmDybde ved forsendelse: 101 mmHøjde ved forsendelse: 15.2 mmMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 45 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB Stik
Vægt: 0.03g
EAN: 0619659211844
Varenr.: 2019205
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SanDisk Phone Drive 64 GB USB-C/Lightning USB-stick - metallisk himmel (blå)
-2%399 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk USB-Drev Phone Drive 64 GB
-37%404 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Phone Drive 64GB USB-C / Apple Lightning USB stick Blå
429 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK iXpand Phone Drive for iPhone - 64GB - USB Stick
503 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2CS MEGASTORE DK334 kr373 krKøb
3Boligcenter DK379 kr379 krKøb
4Vivas DK399 kr468 krKøb
5Teknikproffset DK404 kr453 krKøb
6Ultrashop429 kr429 krKøb
7Proshop DK503 kr542 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel i 123 dage. Laveste pris i perioden er 313 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 386 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SanDisk Phone Drive - USB flashdrive - 64 GB - USB-C / Lightning - metallisk himmel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026324 kr3 kr (1%)
25. maj 2026321 kr4 kr (1%)
24. maj 2026325 kr3 kr (1%)
23. maj 2026322 kr3 kr (1%)
22. maj 2026325 kr1 kr (0%)
21. maj 2026326 kr3 kr (1%)
20. maj 2026329 kr3 kr (1%)
19. maj 2026326 kr1 kr (0%)
18. maj 2026327 kr3 kr (1%)
16. maj 2026330 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret