Gå til hovedindhold

SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

SanDiskFlashhukommelseskortEAN: 0619659178505
Pris fra 377 krtil 539 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 162 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 274 kr 15. maj

Sammenlign priser på SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I
377 kr
Til butik
SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I billede

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Hukommelseskort
Farve: 1
Artikel nr.: SDSQQVR-064G-GN6IA
EAN: 0619659178505
Varenr.: 6001436
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Max Endurance microSDXC 64GB 100MB/s
378 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Max Endurance 64gb Microsdxc Uhs-i
434 kr
Til butik
Sandisk Max Endurance 64gb Microsdxc Uhs-i billede

Produktinformation

64 GB kapacitet gemmer timers Full HD- og 4K-optagelser 100 MB/s læsehastighed reducerer overførselstid og backup-tid 40 MB/s skrivehastighed, V30 og U3 sikrer jævn, kontinuerlig optagelse Designet til kontinuerlig optagelse og genoptagelse Vandtæt, temperaturbestandig, stødresistent og røntgensikker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Micro SDHC & SDXC
Artikel nr.: SDSQQVR-064G-GN6IA
EAN: 0619659178505
Varenr.: 5011201046
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Max Endurance microSDXC 64GB 100MB/s
499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort microSDXC 64 GB - SanDisk Max Endurance UHS-I Class 10 U3 V30
519 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort microSDXC 64 GB - SanDisk Max Endurance UHS-I Class 10 U3 V30
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK377 kr416 krKøb
2CompuMail DK378 kr378 krKøb
3Dustin DK434 kr520,25 krKøb
4Ultrashop499 kr499 krKøb
5Boligcenter DK519 kr519 krKøb
6Vivas DK539 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I i 184 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 434 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er 24% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for SanDisk Max Endurance - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 64 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026377 kr1 kr (0%)
27. maj 2026378 kr3 kr (1%)
26. maj 2026381 kr1 kr (0%)
25. maj 2026382 kr7 kr (2%)
24. maj 2026389 kr18 kr (5%)
22. maj 2026371 kr35 kr (10%)
21. maj 2026336 kr1 kr (0%)
20. maj 2026337 kr63 kr (23%)
15. maj 2026274 kr107 kr (28%)
14. maj 2026381 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret