Gå til hovedindhold

SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s

SanDiskFlashhukommelseskortEAN: 0619659208721
Pris fra 349 krtil 554 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 205 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 344 kr 11. apr.

Sammenlign priser på SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 190MB/s
349 kr
Til butik
SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 190MB/s billede

Produktinformation

SanDisk GamePlay - Flashhukommelseskort - 256 GB - A2 - microSDXC UHS-I

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSQXAV-256G-GN6XN
EAN: 0619659208721
Varenr.: 1001834990
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk GamePlay - Flashhukommelseskort - 256 GB - A2 - microSDXC UHS-I
355 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s
-30%419 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s billede

Produktinformation

SanDisk GamePlay - Flashhukommelseskort - 256 GB - A2 - microSDXC UHS-IGenereltKompatibilitet: SpillekonsolerLagerkapacitet: 256 GBProdukttype: FlashhukommelseskortHukommelseEgenskaber: 4K UHD supportHastighedsklasse: A2Læse Rate: Op til 190 MB/sModel: microSDXC UHS-I Memory CardSkrive Rate: Op til 130 MB/sProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - livstid | Pengene-tilbage garanti - 30 dageMål og vægtBredde: 10.9 mmDybde: 15 mmHøjde: 1.02 mmVægt: 26 gMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 14.99 mmDybde ved forsendelse: 10.92 mmHøjde ved forsendelse: 1.02 mmMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 85 °CMin. driftstemperatur: -25 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Hukommelseskort
Vægt: 0.01g
EAN: 0619659208721
Varenr.: 2107037
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s
-29%439 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I Memory Card 256GB 190MB/s
439 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK GamePlay MicroSD - 190MB/s - 256GB
554 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK349 kr349 krKøb
2CS MEGASTORE DK355 kr394 krKøb
3Boligcenter DK419 kr419 krKøb
4Vivas DK439 kr508 krKøb
5Ultrashop439 kr439 krKøb
6Proshop DK554 kr593 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s

PriceData har fulgt prisen på SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s i 186 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 493 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 375 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for SanDisk GamePlay microSDXC UHS-I hukommelseskort 256 GB - op til 190 MB/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026349 kr4 kr (1%)
25. maj 2026353 kr3 kr (1%)
24. maj 2026350 kr3 kr (1%)
23. maj 2026353 kr2 kr (1%)
22. maj 2026351 kr3 kr (1%)
21. maj 2026348 kr3 kr (1%)
20. maj 2026351 kr2 kr (1%)
19. maj 2026349 kr4 kr (1%)
18. maj 2026353 kr3 kr (1%)
16. maj 2026350 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret