Gå til hovedindhold

SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

SanDiskElektronikEAN: 0619659215941
Pris fra 2.282 krtil 3.077 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 795 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.240 kr 10. mar.

Sammenlign priser på SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2282 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-II Memory Card 256GB 300MB/s
2.282 kr
Til butik
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-II Memory Card 256GB 300MB/s billede

Produktinformation

SanDisk Extreme PRO - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSDXDM-256G-GN4IN
EAN: 0619659215941
Varenr.: 1002838631
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II
2.326 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk SDXC Extreme Pro UHS-II 300MB/s V90 256GB
-48%2.394 kr
Før 4.569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SanDisk SDXC Extreme Pro UHS-II 300MB/s V90 256GB billede

Produktinformation

Dette hukommelseskort fra SanDisk tilbyder professionel ydeevne til optagelse af fantastisk 8K-video. Skrivehastigheder på op til 300MB/s. Lagrer op til 128, 256 eller 512GB data. IP68 vand- og støvafvisende. Tåler fald fra op til 6 meter. Inkluderer RescuePRO Deluxe-software. Indfang betagende billeder med SDXC Extreme Pro, der er designet til professionelle fotografer og videografer. Dette hukommelseskort understøtter 8K-videooptagelse i biografkvalitet og billedoptagelse i høj opløsning, hvilket sikrer maksimal effektivitet i postproduktionsworkflows. Med skrivehastigheder på op til 300MB/s hjælper det med at rydde kameraets buffer hurtigt under kontinuerlig optagelse, så alle bemærkelsesværdige billeder optages uden forsinkelse. Overførselshastigheder på op til 300MB/s strømliner din redigeringsproces, reducerer ventetiden og øger produktiviteten. Kortet er bygget til at modstå ekstreme forhold og er IP68-klassificeret for vand- og støvmodstand og kan tåle fald fra op til 6 meters højde. Det leveres med RescuePRO Deluxe-datagendannelsessoftware, der giver ro i sindet ved at give dig mulighed for at gendanne filer, der er blevet slettet eller beskadiget ved et uheld. Med en begrænset livstidsgaranti er dette kort en pålidelig partner til at indfange og bevare dine mest bemærkelsesværdige øjeblikke.

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: SD/SDHC/SDXC
EAN: 0619659215941
Varenr.: D15812
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort SDXC UHS?II 256 GB - SanDisk Extreme Pro 300 MB/s
-14%2.499 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort SDXC UHS?II 256 GB - SanDisk Extreme Pro 300 MB/s
-14%2.519 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-II Memory Card 256GB 300MB/s
2.549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Extreme PRO SD - 300MB/s - 256GB
3.077 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.282 kr2.282 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.326 kr2.326 krKøb
3Teknikproffset DK2.394 kr2.443 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
6Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb
7Proshop DK3.077 kr3.077 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II i 121 dage. Laveste pris i perioden er 1.918 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 2.324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.276 kr.

Den nuværende pris på 2.282 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SanDisk Extreme Pro - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.282 kr12 kr (1%)
26. maj 20262.294 kr12 kr (1%)
24. maj 20262.306 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.317 kr44 kr (2%)
22. maj 20262.273 kr12 kr (1%)
19. maj 20262.285 kr11 kr (0%)
18. maj 20262.296 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.297 kr11 kr (0%)
16. maj 20262.308 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.309 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret