Gå til hovedindhold

SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2

SanDiskHarddiskeEAN: 0619659184674
Pris fra 2.157 krtil 3.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.842 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.399 kr 31. mar.

Sammenlign priser på SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2157 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Extreme SSD Portable 2TB USB 3.1 Gen 2
2.157 kr
Til butik
SanDisk Extreme SSD Portable 2TB USB 3.1 Gen 2 billede

Produktinformation

SanDisk Extreme Portable - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 - 256-bit AES

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSSDE61-2T00-G25
EAN: 0619659184674
Varenr.: 996481515
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2
2.207 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Extreme SSD Portable 2TB USB 3.1 Gen 2
2.549 kr
Til butik
SanDisk Extreme SSD Portable 2TB USB 3.1 Gen 2 billede

Produktinformation

SanDisk Extreme SSD Portable 2TB USB 3.1 Gen 2 Oplev lynhurtig lagring med SanDisk Extreme SSD Portable 2TB. Designet til både amatører og professionelle, tilbyder denne eksterne SSD imponerende læse- og skrivehastigheder, der sikrer, at du kan overføre s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB)
EAN: 0619659184674
Varenr.: 57404
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SanDisk Extreme Portable SSD 2 TB - USB-C 3.2 Gen 2, sort
-10%2.599 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SanDisk Extreme Portable SSD 2 TB - USB-C 3.2 Gen 2, sort
-10%2.619 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandisk Sandisk Portable SSD Extreme - 2 TB
2.899 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Extreme Portable Ssd V2 2tb Usb-c Sort
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.157 kr2.157 krKøb
2Proshop DK2.207 kr2.207 krKøb
3Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
6Av-Cables DK2.899 kr2.899 krKøb
7Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2

PriceData har fulgt prisen på SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.376 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.967 kr.

Den nuværende pris på 2.157 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 2TB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.157 kr242 kr (13%)
31. maj 20261.915 kr266 kr (12%)
30. maj 20262.181 kr266 kr (14%)
29. maj 20261.915 kr262 kr (12%)
26. maj 20262.177 kr30 kr (1%)
25. maj 20262.147 kr12 kr (1%)
24. maj 20262.159 kr12 kr (1%)
23. maj 20262.171 kr12 kr (1%)
20. maj 20262.183 kr38 kr (2%)
18. maj 20262.221 kr25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret