Gå til hovedindhold

SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2

SanDiskHarddiskeEAN: 0619659182588
Pris fra 1.197 krtil 1.525 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 328 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 26. apr.

Sammenlign priser på SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1197 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Extreme SSD Portable 500GB USB 3.1 Gen 2
1.197 kr
Til butik
SanDisk Extreme SSD Portable 500GB USB 3.1 Gen 2 billede

Produktinformation

SanDisk Extreme Portable - SSD - krypteret - 500 GB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 - 256-bit AES

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDSSDE61-500G-G25
EAN: 0619659182588
Varenr.: 996481513
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Extreme SSD Portable 500GB USB 3.1 Gen 2
1.329 kr
Til butik
SanDisk Extreme SSD Portable 500GB USB 3.1 Gen 2 billede

Produktinformation

SanDisk Extreme SSD Portable 500GB USB 3.1 Gen 2 Oplev lynhurtig lagring med SanDisk Extreme SSD Portable, en ideel løsning til både professionelle og kreative sjæle. Med en kapacitet på 500GB tilbyder denne bærbare SSD rigeligt med plads til at gemme d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Ekstern Lagerenheder
EAN: 0619659182588
Varenr.: 40394
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Extreme Portable Ssd V2 500gb Usb-c Sort
1.363 kr
Til butik
Sandisk Extreme Portable Ssd V2 500gb Usb-c Sort billede

Produktinformation

NVMe-ydeevne med 1050 MB/s læsehastighed og 1000 MB/s skrivehastighed. USB-C, USB 3.2 Gen 2 sikrer hurtig plug and play på tværs af enheder. Hardwarebaseret 256-bit AES-kryptering og adgangskodebeskyttelse sikrer data. Støv- og vandafvisende, kompakt form passer i lomme og taske. Integreret løkke, inkluderer USB-C til C og USB-C til A-kabler.

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Bærbare harddiske
Artikel nr.: SDSSDE61-500G-G25
EAN: 0619659182588
Varenr.: 5011230773
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2
1.525 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.197 kr1.197 krKøb
2Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb
3Dustin DK1.363 kr1.449,25 krKøb
4Proshop DK1.525 kr1.525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2

PriceData har fulgt prisen på SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 703 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 814 kr.

Den nuværende pris på 1.197 kr er 47% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for SANDISK Extreme Portable v2 SSD - 500GB - Grå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.197 kr25 kr (2%)
30. maj 20261.222 kr161 kr (15%)
28. apr. 20261.061 kr262 kr (33%)
26. apr. 2026799 kr262 kr (25%)
3. apr. 20261.061 kr262 kr (33%)
31. mar. 2026799 kr262 kr (25%)
30. mar. 20261.061 kr262 kr (33%)
10. mar. 2026799 kr310 kr (28%)
9. mar. 20261.109 kr310 kr (39%)
28. jan. 2026799 kr71 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret