Gå til hovedindhold

SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I

SanDiskFlashhukommelseskortEAN: 0619659188948
Pris fra 553 krtil 769 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 501 kr 12. maj

Sammenlign priser på SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 553 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I
553 kr
Til butik
SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I billede

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: Hukommelseskort
Farve: 1
Artikel nr.: SDSDXVV-256G-GNCIN
EAN: 0619659188948
Varenr.: 8163920
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Extreme SDHC 256GB 180MB/s
554 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Extreme SD - 180MB/s - 256GB
633 kr
Til butik
SANDISK Extreme SD - 180MB/s - 256GB billede

Produktinformation

SDXC flashhukommelseskort, kapacitet: 256 GB, overførselshastighed: op til 180MB/s (læs) / op til 130MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-I / U Class: U3 / Video Class: V30. - software: SanDisk RescuePRO Deluxe

Produktspecifikationer

Mærke: SANDISK
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: SDSDXVV-256G-GNCIN
EAN: 0619659188948
Varenr.: 3076165
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Extreme SDHC 256GB 180MB/s
739 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hukommelseskort SDXC - SanDisk Extreme 256 GB UHS-I Class 10
749 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hukommelseskort SDXC - SanDisk Extreme 256 GB UHS-I Class 10
769 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk SDXC Extreme 256GB 180MB/s UHS-I C10 V30 U3
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK553 kr592 krKøb
2CompuMail DK554 kr554 krKøb
3Proshop DK633 kr672 krKøb
4Ultrashop739 kr739 krKøb
5Boligcenter DK749 kr749 krKøb
6Vivas DK769 kr848 krKøb
7Teknikproffset DK769 kr818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I i 172 dage. Laveste pris i perioden er 286 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 607 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 412 kr.

Den nuværende pris på 553 kr er 34% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SanDisk Extreme - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDHC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026553 kr4 kr (1%)
28. maj 2026557 kr1 kr (0%)
27. maj 2026558 kr3 kr (1%)
26. maj 2026561 kr1 kr (0%)
25. maj 2026562 kr6 kr (1%)
24. maj 2026568 kr1 kr (0%)
23. maj 2026569 kr6 kr (1%)
21. maj 2026575 kr1 kr (0%)
20. maj 2026576 kr3 kr (1%)
18. maj 2026579 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret