Gå til hovedindhold

Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB)

SandbergFriluftslivEAN: 5705730421037
Pris fra 298 krtil 599,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 301,95 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269,66 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB)
298 kr
Til butik
Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbanks
Farve: 2
Artikel nr.: 421-03
EAN: 5705730421037
Varenr.: 21045699
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 Powerbank - Sort - 5000 mAh
305 kr
Til butik
Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 Powerbank - Sort - 5000 mAh billede

Produktinformation

Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 er en kompakt, robust alt-i-én radio, Bluetooth-højttaler, lys og powerbank designet til udendørs brug og nødsituationer. 5000 mAh powerbank: Oplad en smartphone fra et indbygget batteri for praktisk backupstrøm, når du er væk fra en stikkontakt. Flere opladningsmuligheder: Genoplad via USB, det indbyggede solpanel eller det monterede håndsving til nødopladning, når strøm ikke er tilgængelig. AM + FM radiomodtagelse: Lyt til radio på begge bånd for information og underholdning i felten eller under strømafbrydelser. Bluetooth-højttalerfunktion: Stream lyd trådløst fra kompatible enheder for fleksibel lytning på camping eller derhjemme. Lommelygte og læselampe: Indbyggede lysfunktioner giver belysning til navigation og opgaver på kort afstand. En multifunktionel enhed, der reducerer behovet for separate gadgets ved at kombinere radio, højttaler, belysning og mobil opladning i én bærbar enhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 421-03
EAN: 5705730421037
Varenr.: 3275481
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000mah
-0%361 kr
Før 361,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 Powerbank 5000mAh Sort
382 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nødradio Med Power Bank All-in1 - 5000mah - Bluetooth
399,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sandberg Survivor Radio & Power Bank All-in1 5000 mAh
416 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sandberg Survivor Radio All-in1 5000
449,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 Powerbank 5000mAh Sort
489 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000
599,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb
2Proshop DK305 kr344 krKøb
3Dustin DK361 kr447,25 krKøb
4CompuMail DK382 kr382 krKøb
5Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb
6Teknikproffset DK416 kr465 krKøb
7Homeshop DK449,95 kr449,95 krKøb
8Ultrashop489 kr489 krKøb
9Pro Outdoor599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB)

PriceData har fulgt prisen på Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 269,66 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 338 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Sandberg Survivor Radio All-in-1 5000 - Powerbank - 5000 mAh - 2 A (USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026298 kr16 kr (6%)
29. maj 2026282 kr1 kr (0%)
28. maj 2026283 kr1 kr (0%)
26. maj 2026284 kr1 kr (0%)
23. maj 2026285 kr1 kr (0%)
21. maj 2026286 kr1 kr (0%)
19. maj 2026287 kr1 kr (0%)
16. maj 2026288 kr1 kr (0%)
15. maj 2026289 kr2 kr (1%)
12. maj 2026287 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret