Gå til hovedindhold

Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C)

SandbergFriluftslivEAN: 5705730421068
Pris fra 708 krtil 1.499,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 791,95 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 560 kr 6. maj

Sammenlign priser på Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 708 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C)
708 kr
Til butik
Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbanks
Farve: 3
Artikel nr.: 421-06
EAN: 5705730421068
Varenr.: 21222952
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandberg Solcelle Powerbank Med 5 Paneler, 27000mah 99.9, 27000wh Sort
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27.000 mAh
844 kr
Til butik
Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27.000 mAh billede

Produktinformation

Solar 5-Panel Powerbank 27000 er en kombination af en powerbank med høj kapacitet på 27000 mAh og et sammenklappeligt solpanel til hurtig og effektiv opladning i sollys. Hæng den på rygsækken, når du f.eks. er på vandretur. Du kan altid være sikker på at have strøm til dine mobile enheder, uanset hvor langt du er fra den nærmeste stikkontakt. Vand- og stødsikre materialer. Kapacitet: 27000 mAh / 99,9 Wh, 4 stk. foldbare solpaneler, USB-C-indgang: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (PD18W max), USB-C-udgang (solo): 5V/3A, 9V/2.2A, 12V/1.67A (PD20W max), USB-A1-udgang (solo): 4.5V/5A, 5V/4,5A, 9V/2A, 12V/1,5A (22,5W max), USB-A2-udgang (solo): 4.5V/5A, 5V/4,5A, 9V/2A, 12V/1,5A (22,5W max), Magnetisk trådløs opladning (solo): 15W max, Udgang til opladning ved brug af flere porte: 5V/3A (15W max) afbalanceret belastning, PPS-version: 3,3-11,0V / 2,00A, Solcellepanel: 5V/1,6A (8W max), IP54 vandafvisende, LCD-display for batteristatus, Lommelygte med 3 tilstande, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbanks
EAN: 5705730421068
Varenr.: D00794
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Solar 5-Panel 27000mAh Powerbank - Sort - 27000 mAh
858 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandberg 22.5Watt Trådløs opladningspude/sol-power bank
1.039 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000
1.499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK708 kr747 krKøb
2Dustin DK806 kr892,25 krKøb
3Teknikproffset DK844 kr903 krKøb
4Proshop DK858 kr897 krKøb
5Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
6Pro Outdoor1.499,95 kr1.499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C)

PriceData har fulgt prisen på Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 560 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 708 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 632 kr.

Den nuværende pris på 708 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Sandberg Solar PowerBank - Trådløs opladningspude/sol-power bank - 5-panel - 27000 mAh - 99.9 Wh - 22.5 Watt - 1.67 A - PD/PPS 3.3 - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026708 kr13,61 kr (2%)
28. maj 2026694,39 kr39,78 kr (6%)
27. maj 2026654,61 kr90,61 kr (16%)
19. maj 2026564 kr1 kr (0%)
15. maj 2026563 kr3 kr (1%)
6. maj 2026560 kr3 kr (1%)
3. mar. 2026563 kr1 kr (0%)
14. feb. 2026564 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026565 kr34 kr (6%)
25. jan. 2026599 kr99 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret