Gå til hovedindhold

Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C)

SandbergElektronikEAN: 5705730420597
Pris fra 185 krtil 380,94 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 195,94 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 20000 Powerbank - Sort - 20000 mAh
-11%185 kr
Før 207 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 20000 Powerbank - Sort - 20000 mAh billede

Produktinformation

Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 20000 er en aluminium powerbank med høj kapacitet, bygget til hurtig og pålidelig opladning, når du er væk fra en stikkontakt. 20,000 powerbank-kapacitet: Giver optimale opladningsmuligheder til dit mobile udstyr, når du ikke kan nå en stikkontakt. USB-C PD 20W understøttelse: Leverer opladning med høj hastighed via USB-C Power Delivery. USB-A- og USB-C-kompatibilitet: Oplad en lang række USB-A- og USB-C-enheder fra én bærbar oplader. Visning af opladningsstatus: Gør det muligt hurtigt at tjekke opladningsstatus med et enkelt blik. Understøtter power-through: Muliggør opladning, mens strømmen videresendes, til praktisk daglig brug. Med sin solide aluminiumskonstruktion og opladning med høj ydeevne er denne bærbare powerbank en pålidelig løsning til at holde dine enheder forsynet med strøm.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 420-59
EAN: 5705730420597
Varenr.: 2990026
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C)
192 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg Powerbank 20000mAh 20Watt 2xUSB-A 1xUSB-C Sort
278 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sandberg - 20.000 mAh PD 20W USB-C PowerBank
299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandberg Powerbank 20000mah Sort
-0%306 kr
Før 306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sandberg 20.000 mAh PD 20W USB-C PowerBank. Sort.
-25%314 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandberg Powerbank USB-C PD 20W 20000
319 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Powerbank Sandberg Usb-c PD 20W 20000
380,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK185 kr224 krKøb
2CS MEGASTORE DK192 kr231 krKøb
3CompuMail DK278 kr278 krKøb
4Wolf Tactical299 kr299 krKøb
5Dustin DK306 kr392,25 krKøb
6Superprice.dk314 kr314 krKøb
7Ultrashop319 kr319 krKøb
8Hertels Boresko380,94 kr380,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C)

PriceData har fulgt prisen på Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Sandberg - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 20 Watt - 3 A - QC 3.0, PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026185 kr22 kr (11%)
20. jan. 2026207 kr22 kr (12%)
3. jan. 2026185 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret