Gå til hovedindhold

Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge Privat radio Sort

SandbergElektronikEAN: 5705730421020
Pris fra 170 krtil 306,06 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136,06 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge Privat radio Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge - Privat radio
170 kr
Til butik
Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge - Privat radio billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Radio (DAB & FM)
Farve: 2
Artikel nr.: T-MLX57630
EAN: 5705730421020
Varenr.: 21710600
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Rechargable Pocket Radio - AM/FM
170 kr
Til butik
Sandberg Rechargable Pocket Radio - AM/FM billede

Produktinformation

Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge er en kompakt bærbar FM/AM-radio designet til udendørs brug og pålidelig lytning på farten. Bærbar FM/AM-radio: Modtager både FM- og AM-radiosignaler for fleksibel lytning i forskellige områder. Lille og handy: Kompakt design gør den nem at tage med til jogging, cykling, camping og lignende aktiviteter. Indbygget genopladeligt batteri: Praktisk opladning via USB-stik, så du kan lytte uden at udskifte batterier. Øretelefoner medfølger: Kablede øretelefoner fungerer som antenne for at understøtte modtagelse af FM- og AM-signaler. Klar til nødsituationer: Ideel som nødradio, hvis elnet og internet svigter. En praktisk lommeradio, der kombinerer bærbarhed, genopladelig strøm og enkel FM/AM-modtagelse til daglig og udendørs brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: DAB netvaerks og clockradio
Artikel nr.: 421-02
EAN: 5705730421020
Varenr.: 3275447
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sandberg Lommeradio FM+AM Recharge
244 kr
Til butik
Sandberg Lommeradio FM+AM Recharge billede

Produktinformation

Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge er kompakt og praktisk at have med på dine udendørs aktiviteter. Den er perfekt til jogging, cykling, camping og alle den slags aktiviteter. Den er endda en ideel nødradio, hvis elnettet og internettet svigter. Med indbygget genopladeligt batteri. Medfølgende øretelefoner, der fungerer som antenne til modtagelse af FM- og AM-radiosignaler. Bærbar FM/AM-radio, Lille og handy, Genopladeligt batteri, Høretelefoner medfølger, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Radio
EAN: 5705730421020
Varenr.: C86614
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge Privat radio Sort
252 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pocket Radio FM+AM Recharge
306,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge Privat radio Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge Privat radio Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK170 kr209 krKøb
2Proshop DK170 kr209 krKøb
3Teknikproffset DK244 kr293 krKøb
4CompuMail DK252 kr252 krKøb
5EL-GROSSISTEN306,06 kr306,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg Pocket Radio FM+AM Recharge Privat radio Sort

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret