Gå til hovedindhold

Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh

SandbergElektronikEAN: 5705730420573
Pris fra 685 krtil 1.252,9 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 567,9 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 668 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 685 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh
685 kr
Til butik
Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh billede

Produktinformation

Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 er en universel powerbank til mobile enheder og bærbare, designet til at holde dit udstyr strømforsynet, når du er på farten. 24000 mAh batterikapacitet: giver strøm til mange smartphone-opladninger eller flere ekstra timers arbejde på en bærbar. DC-udgang med 12 medfølgende adaptere: understøtter opladning af en lang række bærbare, MacBook-modeller og andet bærbart udstyr. Quick Charge USB-port og 2× USB-C-porte: muliggør hurtig opladning af kompatible enheder på tværs af almindelige USB-opladningsstandarder. Oplad op til 4 enheder ad gangen: holder flere enheder strømforsynede samtidigt, inkl. bærbar og mobilt udstyr. Indbygget trådløs hurtigoplader: praktisk kabelfri opladning af din mobiltelefon direkte oven på powerbanken. Nem genopladning: genoplad med den medfølgende AC-adapter eller en hvilken som helst USB-C-oplader på blot et par timer. Med en taskevenlig størrelse og en vægt på kun 0.5 kg er denne laptop powerbank et praktisk backup-batteri til arbejde, rejser og daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 420-57
EAN: 5705730420573
Varenr.: 2989836
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000
919 kr
Til butik
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 billede

Produktinformation

Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 - Varenummer: 420-57 Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 24000 er den ultimative løsning til at holde dine enheder kørende, når du er på farten. Med en imponerende kapacitet på 24000 mAh kan denne powerbank oplade din...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Forside
EAN: 5705730420573
Varenr.: 6109
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandberg All-in1 Laptop Powerbank 88.8, 24000wh Sort
994 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg All-in-1 Powerbank 24000mAh Sort
1.007 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sandberg All-in-one Powerbank 2400
1.099 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Sandberg All-in-1 Powerbank
1.252,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK685 kr724 krKøb
2Ultrashop919 kr919 krKøb
3Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
4CompuMail DK1.007 kr1.007 krKøb
5Homeshop DK1.099 kr1.099 krKøb
6Hertels Boresko1.252,9 kr1.252,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh i 132 dage. Laveste pris i perioden er 668 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 713 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 692 kr.

Den nuværende pris på 685 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sandberg All-in-1 Powerbank 24000 Powerbank - Sort - 24000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026685 kr17 kr (3%)
1. jun. 2026668 kr17 kr (2%)
17. mar. 2026685 kr1 kr (0%)
26. feb. 2026684 kr1 kr (0%)
24. feb. 2026685 kr28 kr (4%)
21. feb. 2026713 kr28 kr (4%)
17. feb. 2026685 kr13 kr (2%)
16. feb. 2026698 kr7 kr (1%)
12. feb. 2026705 kr7 kr (1%)
11. feb. 2026698 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret