Gå til hovedindhold

Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort

SandbergMobiltelefon – tilbehørEAN: 5705730420788
Pris fra 2.195 krtil 3.699 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.504 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.070 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2195 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000 Powerbank - Sort - 96000 mAh
2.195 kr
Til butik
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000 Powerbank - Sort - 96000 mAh billede

Produktinformation

Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000 er en bærbar opladningsstation, der er designet til at forsyne en bred vifte af gadgets med ekstrem kapacitet. 96000 mAh batterikapacitet: Bygget til lang driftstid med nok strøm til at genoplade en smartphone dagligt i næsten en hel måned. USB-C opladningsudgang: Oplad USB-C-enheder som bærbare computere, smartphones og tablets fra en dedikeret USB-C-port. Dobbelt USB-A QC-porte: Hurtig opladning til USB-enheder som smartphones, tablets og digitale kameraer. Laptop DC-udgang med medfølgende kabel og adaptere: Understøtter opladning af de fleste bærbare computere via den dedikerede DC-forbindelse. To kraftige 180W/12V bil-cigarettænderstik-udgange: Forsyn campingudstyr som et køleskab eller en kaffemaskine direkte fra powerbanken. Trådløs oplader og indbygget lys: Trådløs opladning til understøttede enheder samt en lommelygte med hvidt og rødt lys til praktisk brug. Robust, vandafvisende konstruktion med håndtag og digitalt display: Lavet til udendørs brug og feltarbejde, med nem transport og tydelig statusinformation. Et solidt valg af outdoor-powerbank til opladning af bærbare computere, smarte enheder, campingudstyr og CPAP, når du har brug for pålidelig strøm væk fra stikkontakten.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 420-78
EAN: 5705730420788
Varenr.: 3112696
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandberg - Survivor Powerbank 8in1 96000 Mah
2.519,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96.000 mAh
2.616 kr
Til butik
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96.000 mAh billede

Produktinformation

Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000 er den ultimative bærbare ladestation til stort set alle dine gadgets. Det enorme batteri på 96000 mAh er i sig selv nok til at oplade din smartphone dagligt i næsten en hel måned. Powerbanken er udstyret med et væld af stik til forskellige opladningsmuligheder: 1 x USB-C-stik til opladning af USB-C-enheder som f.eks. bærbare computere, smartphones, tablets osv. 2 x USB-A QC til opladning af USB-enheder som smartphones, tablets, digitalkameraer osv. 1 x DC-udgang til bærbare computere, som med det medfølgende kabel og adaptere kan oplade de fleste bærbare computere. 2 x Kraftig 180W/12V bilcigarstik til campingudstyr, f.eks. køleskab eller kaffemaskine. 1 x Trådløs oplader til understøttede enheder. 1 x Lanterne med hvidt og rødt lys. Den store powerbank er robust fremstillet af vandafvisende materiale og er velegnet til et eventyr i vildmarken såvel som til sælgeren i marken, der har brug for masser af strøm til sine enheder. Oplad bærbare computere, smarte enheder, campingudstyr og CPAP, Ekstrem kapacitet, Flere opladningsudgange, Digitalt display og håndtag, der er nemt at bære, Batterikapacitet: 96000 mAh (307,2 Wh), Batteritype: Lifepo4-battericelle (32700), 1 x DC-portindgang: 18-24V/4A (96W max), 1 x DC-port udgang: 12V/5A, 16,5V/4A, 20V/3,5A, 24V/3,5A (84W max), 2 x USB-A QC-udgang: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max), 1 x USB-C PD ind/ud: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60W max), 2 x stik til lighter i bil: 12V/15A (180W max), 1 x trådløs oplader: 10W (maks.), 1 x lommelygte hvid/orange, IPX4 vandafvisende, Vægt: 3,3 kg, Opladningstemperatur: 0~60℃, Afladningstemperatur: -10~60 °C, Understøtter power-through (kun for DC Input og USB-A-udgange samtidigt), DC5521, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Powerbanks
EAN: 5705730420788
Varenr.: D00422
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000
2.639,69 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sandberg Survivor Powerbank 8in1 96000
2.649 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort
3.178 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandberg Survivor Powerbank 8-in-1 96000mah 307.2, 96000wh Sort
3.244 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandberg - Survivor powerbank 8in1 96.000
3.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.195 kr2.195 krKøb
2Gucca.dk2.519,95 kr2.519,95 krKøb
3Teknikproffset DK2.616 kr2.675 krKøb
4Officely.dk2.639,69 kr2.639,69 krKøb
5Ultrashop2.649 kr2.649 krKøb
6CompuMail DK3.178 kr3.178 krKøb
7Dustin DK3.244 kr3.330,25 krKøb
8Friluft DK3.699 kr3.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort

PriceData har fulgt prisen på Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 2.070 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 2.189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.142 kr.

Den nuværende pris på 2.195 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Sandberg Active Survivor 8in1 Powerbank 96000mAh 180Watt DC5521 2xUSB-A 1xUSB-C Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.195 kr22 kr (1%)
1. jun. 20262.173 kr16 kr (1%)
31. maj 20262.189 kr16 kr (1%)
28. maj 20262.173 kr5 kr (0%)
27. maj 20262.168 kr33 kr (2%)
22. maj 20262.135 kr11 kr (1%)
21. maj 20262.124 kr5 kr (0%)
19. maj 20262.119 kr4 kr (0%)
14. maj 20262.115 kr8 kr (0%)
12. maj 20262.107 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret