Gå til hovedindhold

Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF

SamsungElektronikEAN: 8806092123311
Pris fra 213 krtil 649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 436 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung TV-tillbehör VG-SCFA50TKBXC Alternativ Ram 50" - Teak Samsung
213 kr
Til butik
Samsung TV-tillbehör VG-SCFA50TKBXC Alternativ Ram 50" - Teak Samsung billede

Produktinformation

Det enkla sättet att fräscha upp det hela, Hur enkelt är det att byta färg på ramen? Eftersom The Frame:s skräddarsydda ramar är magnetiska är det precis så enkelt som det låter. Header forpackad kvantitet: 1, Matt och vikt brutto emballagets djup cm: 9.00, Matt och vikt brutto/emballagets hojd: 9.4 cm, Matt och vikt komponenter/dimensioner: Övre-/underdelar - bredd: 112.74 cm, djup: 2.46 cm, höjd: 1.77 cm ¦ Vänster/höger bitar - bredd: 65.02 cm, djup: 2.46 cm, höjd: 1.77 cm, Av komponenter/typ: Monteringskomponent, Av komponenter/monteringskomponenter: Kantfinishsats, Allmänt / Vikt: 370 g, Import Djup: 0, Header produktlinje: Samsung, Diverse farg: Teak, Matt och vikt brutto/emballagets djup: 9 cm, Allmant/kompatibel skarmstorlek: 50", Av komponenter/placeringmontering: På platt panel, på höger sida av platt panel, på vänster sida av platt panel, på botten av platt panel, Kompatibilitetsinformation/designat for: Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF, Diverse fargkategori: Beige, Header marke: Samsung, Allmänt / Typ av produkt: Dekorativ ram, Allmänt/avsett för: TV, Import Höjd: 0, Matt och vikt komponenter/emballagets matt bxdxh vikt: 119.2 cm x 9 cm x 9.4 cm / 910 g, Matt och vikt brutto/emballagets vikt: 910 g, Av komponenter/rekommenderad tv storlek: 50", Allmänt/material: Plast, Header modell: VG-SCFA50TK, Av komponenter/rekommenderad anvandning: LCD-TV, Import Bredd: 0, Allmant/produktmaterial: Plast, Import Vikt: 0.47, Matt och vikt brutto/emballagets bredd: 119.2 cm, Allmän/färg: Teak, Allmant/forpacknings innehall: Topp- och bottenfästen (1127.4 x 24.6 x 17.7 mm), vänster och höger fäste (650.2 x 24.6 x 17.7 mm).

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tv og tilbehør
EAN: 8806092123311
Varenr.: D45360
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Frame Ram 50 tommer Teak
319 kr
Til butik
Samsung Frame Ram 50 tommer Teak billede

Produktinformation

Ramme med teak-look giver din skærm et raffineret indrammet udseende Magnetisk snap-on-design skifter rammer på sekunder, ingen værktøj nødvendig Let plastkonstruktion på 370 g for enkel håndtering og installation Fås med teaktrætekstur eller facetslebet metalfinish Passer skærmmodeller fra 2021 til 2025, kompatibel med LS03A-varianter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Øvrigt tilbehør skærme
Artikel nr.: VG-SCFA50TKBXC
EAN: 8806092123311
Varenr.: 5011363322
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF
579 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 50" ramme til The Frame (2021-2025, teak)
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK213 kr272 krKøb
2Dustin DK319 kr405,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
4Komplett DK649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF

PriceData har fulgt prisen på Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF i 183 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 668 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 592 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 63% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Samsung VG-SCFA50TK - Dekorativ ramme for TV - 50 - teak - for Samsung QE50LS03AAU, QN50LS03AAF de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026213 kr81 kr (28%)
27. maj 2026294 kr285 kr (49%)
23. maj 2026579 kr40 kr (6%)
21. maj 2026619 kr40 kr (7%)
18. maj 2026579 kr40 kr (6%)
16. maj 2026619 kr40 kr (7%)
14. maj 2026579 kr40 kr (6%)
13. maj 2026619 kr40 kr (7%)
5. maj 2026579 kr70 kr (11%)
4. maj 2026649 kr70 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret