Gå til hovedindhold

Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF

SamsungKabelstyringEAN: 8806092120600
Pris fra 425 krtil 744 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 319 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 31. maj

Sammenlign priser på Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 425 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung VG-SCFA43TK - decorative frame for TV
425 kr
Til butik
Samsung VG-SCFA43TK - decorative frame for TV billede

Produktinformation

Dekorativ ramme for TV, 43", teak, for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Kabel Organisering
Artikel nr.: VG-SCFA43TKB/XC
EAN: 8806092120600
Varenr.: 3413928
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF
466 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung TV-tillbehör VG-SCFA43TKBXC Alternativ Ram 43" - Teak Samsung
484 kr
Til butik
Samsung TV-tillbehör VG-SCFA43TKBXC Alternativ Ram 43" - Teak Samsung billede

Produktinformation

Det enkla sättet att fräscha upp det hela, Hur enkelt är det att byta färg på ramen? Eftersom The Frame:s skräddarsydda ramar är magnetiska är det precis så enkelt som det låter. Header forpackad kvantitet: 1, Matt och vikt brutto emballagets djup cm: 9.00, Matt och vikt brutto/emballagets hojd: 9.4 cm, Matt och vikt komponenter/dimensioner: Övre-/underdelar - bredd: 97.27 cm, djup: 2.46 cm, höjd: 1.77 cm ¦ Vänster/höger bitar - bredd: 56.32 cm, djup: 2.46 cm, höjd: 1.77 cm, Av komponenter/typ: Monteringskomponent, Av komponenter/monteringskomponenter: Kantfinishsats, Allmänt / Vikt: 320 g, Import Djup: 0, Header produktlinje: Samsung, Diverse farg: Teak, Matt och vikt brutto/emballagets djup: 9 cm, Allmant/kompatibel skarmstorlek: 43", Av komponenter/placeringmontering: På platt panel, på höger sida av platt panel, på vänster sida av platt panel, på botten av platt panel, Kompatibilitetsinformation/designat for: Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF, Diverse fargkategori: Beige, Header marke: Samsung, Allmänt / Typ av produkt: Dekorativ ram, Allmänt/avsett för: TV, Import Höjd: 0, Matt och vikt komponenter/emballagets matt bxdxh vikt: 105.8 cm x 9 cm x 9.4 cm / 710 g, Matt och vikt brutto/emballagets vikt: 710 g, Av komponenter/rekommenderad tv storlek: 43", Allmänt/material: Plast, Header modell: VG-SCFA43TK, Av komponenter/rekommenderad anvandning: LCD-TV, Import Bredd: 0, Allmant/produktmaterial: Plast, Import Vikt: 0.39, Matt och vikt brutto/emballagets bredd: 105.8 cm, Allmän/färg: Teak, Allmant/forpacknings innehall: Topp- och bottenfästen (972.7 x 24.6 x 17.7 mm), vänster och höger fäste (563.2 x 24.6 x 17.7 mm).

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tv og tilbehør
EAN: 8806092120600
Varenr.: D45361
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Teak Dekorativ ramme Teak
639 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 43" ramme til The Frame (2021-2025, teak)
649 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Frame Ram 43 tommer Teak
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK425 kr464 krKøb
2CS MEGASTORE DK466 kr505 krKøb
3Teknikproffset DK484 kr543 krKøb
4Ultrashop639 kr639 krKøb
5Komplett DK649 kr649 krKøb
6Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF

PriceData har fulgt prisen på Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF i 180 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 541 kr.

Den nuværende pris på 425 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 100% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Samsung VG-SCFA43TK - Dekorativ ramme for TV - 43 - teak - for Samsung QE43LS03AAU, QE43LS03AU, QN43LS03AAF de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026425 kr213 kr (100%)
31. maj 2026212 kr1 kr (0%)
28. maj 2026213 kr212 kr (50%)
25. mar. 2026425 kr19 kr (4%)
22. mar. 2026444 kr137 kr (45%)
20. mar. 2026307 kr137 kr (31%)
20. feb. 2026444 kr69 kr (18%)
18. feb. 2026375 kr69 kr (16%)
6. feb. 2026444 kr195 kr (31%)
5. feb. 2026639 kr29 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret