Gå til hovedindhold

Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort

SamsungTvEAN: 8806095973517
Pris fra 8.999 krtil 17.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9.000 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.888 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8999 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Qn70f 75 tommer 4k Neo Qled Smart Tv (2025)
-9%8.999 kr
Før 9.936,79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Qn70f 75 tommer 4k Neo Qled Smart Tv (2025) billede

Produktinformation

4K Neo QLED med Mini LED og Quantum Matrix for tydeligere kontrast NQ4 AI Gen2 opskalerer indhold til skarpere 4K og fremhæver fine detaljer 100 Hz-skærm med understøttelse af 144 Hz, VRR og FreeSync reducerer bevægelsesslør Dette TV kører Tizen, understøtter AirPlay 2, SmartThings og stemmeassistenter Adaptive Sound Pro og Q-Symphony finjusterer lyden for tydeligere stemmer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: LED-tv
Artikel nr.: TQ75QN70FAUXXC
EAN: 8806095973517
Varenr.: 5020052128
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort
11.299 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung 75" Fladskærms TV Neo QLED 4K TQ75QN70FAUXXC
11.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 75" Fladskærms TV Neo QLED 4K TQ75QN70FAUXXC
17.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 75" QN70F Neo QLED 4K Mini LED Smart TV (2025)
17.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK8.999 kr9.497,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK11.299 kr11.498 krKøb
3INphone.dk11.499 kr11.499 krKøb
4Proshop DK17.999 kr17.999 krKøb
5Komplett DK17.999 kr17.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 8.099 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 10.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.986 kr.

Den nuværende pris på 8.999 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Samsung TQ75QN70FAU - 75 Diagonal klasse QN70F Series LED-bagbelyst LCD TV - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Mini LED - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20268.999 kr31 kr (0%)
29. apr. 20268.968 kr31 kr (0%)
28. apr. 20268.999 kr111 kr (1%)
27. apr. 20268.888 kr111 kr (1%)
26. apr. 20268.999 kr101 kr (1%)
17. apr. 20268.898 kr1 kr (0%)
15. apr. 20268.897 kr102 kr (1%)
14. apr. 20268.999 kr102 kr (1%)
13. apr. 20268.897 kr102 kr (1%)
10. mar. 20268.999 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret