Gå til hovedindhold

Samsung Smart Monitor M8 32" 4K UHD VA - HDMI/USB‑C 60 Hz (hvid)

SamsungComputerskærmeEAN: 8806097146452
Pris fra 3.603 krtil 4.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.116 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.506 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Samsung Smart Monitor M8 32" 4K UHD VA - HDMI/USB‑C 60 Hz (hvid) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3603 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung M8 M80F 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 60 Hz
3.603 kr
Til butik
Samsung M8 M80F 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 60 Hz billede

Produktinformation

Samsung S32FM801UU - M80F Series - LED-skærm - Smart - 32" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - HDR10, HDR10+ - 4 ms - HDMI, USB-C - højtalere - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS32FM801UUXEN
EAN: 8806097146452
Varenr.: 1003373481
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Samsung Smart Monitor M8 32" 4K 60 Hz - varm hvid
-17%4.299 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Samsung Smart Monitor M8 32" 4K 60 Hz - varm hvid
-17%4.319 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Smart Monitor M8 M80F 32 3840 x 2160 (4K) HDMI 60Hz
4.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Smart Monitor M8 32" 4K UHD VA - HDMI/USB‑C 60 Hz (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Smart Monitor M8 32" 4K UHD VA - HDMI/USB‑C 60 Hz (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.603 kr3.603 krKøb
2Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
3Vivas DK4.319 kr4.388 krKøb
4Ultrashop4.719 kr4.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Smart Monitor M8 32" 4K UHD VA - HDMI/USB‑C 60 Hz (hvid)

PriceData har fulgt prisen på Samsung Smart Monitor M8 32" 4K UHD VA - HDMI/USB‑C 60 Hz (hvid) i 161 dage. Laveste pris i perioden er 3.456 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 4.429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.699 kr.

Den nuværende pris på 3.603 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Samsung Smart Monitor M8 32" 4K UHD VA - HDMI/USB‑C 60 Hz (hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Samsung Smart Monitor M8 32" 4K UHD VA - HDMI/USB‑C 60 Hz (hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.603 kr12 kr (0%)
30. maj 20263.615 kr12 kr (0%)
27. maj 20263.627 kr449 kr (11%)
23. apr. 20264.076 kr100 kr (2%)
22. apr. 20264.176 kr370 kr (10%)
17. apr. 20263.806 kr72 kr (2%)
16. apr. 20263.734 kr24 kr (1%)
15. apr. 20263.758 kr2 kr (0%)
14. apr. 20263.760 kr22 kr (1%)
13. apr. 20263.782 kr220 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret