Gå til hovedindhold

Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806094992137
Pris fra 6.176 krtil 8.456 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.280 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.737 kr 23. maj

Sammenlign priser på Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6176 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung QMC Series QM55C 55" 4K UHD (2160p)
6.176 kr
Til butik
Samsung QMC Series QM55C 55" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Samsung QM55C - 55" Diagonal klasse (54.6" til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH55QMCEBGCXEN
EAN: 8806094992137
Varenr.: 1001388534
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung QM55C - QMC Series - 55" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 500 Nits - Digital Signage
6.248 kr
Til butik
Samsung QM55C - QMC Series - 55" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 500 Nits - Digital Signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer 55" 4K UHD-billede til 24/7 drift med et antirefleks-panel og 500 cd/m² lysstyrke, drevet af Tizen OS. Samsung QM55C QMC Series er en slankt designet LED-bagbelyst LCD-kommerciel skærm bygget til professionel indholdsvisning, der kombinerer Dynamic Crystal Color, Quantum Processor Lite 4K og SmartView+ trådløs skærmdeling sammen med SMART Signage Platform-funktioner som Samsung VXT CMS og Home UI. 4K UHD (3840 x 2160) Crystal UHD-opløsning Antirefleks-belægning med 25% glass haze for klarere synlighed 500 cd/m² lysstyrke og 4000:1 kontrastforhold 24/7-klassificeret drift til kontinuerlig signage-brug Tilslutning: 3x HDMI, DisplayPort, 2x USB 2.0, Wi‑Fi, LAN, Bluetooth VESA-monteringskompatibel (200 x 200) med valgfri stander Designet til at passe pænt ind i virksomhedsmiljøer, samtidig med at indhold holdes skarpt, ensartet og nemt at administrere.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH55QMCEBGCXEN
EAN: 8806094992137
Varenr.: 3201421
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort
6.375 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung QMC Series QM55C 55 4K UHD (2160p)
6.989 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Qm55c 24/7 Uhd 55 tommer Va 500cd/m² 3840 × 2160pixels
8.249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Crystal UHD Signage QMC 55" informationsskærm
8.456 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.176 kr6.176 krKøb
2Proshop DK6.248 kr6.248 krKøb
3CS MEGASTORE DK6.375 kr6.574 krKøb
4Ultrashop6.989 kr6.989 krKøb
5Dustin DK8.249 kr8.747,75 krKøb
6Teknikproffset DK8.456 kr8.535 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 5.482 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 6.256 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.882 kr.

Den nuværende pris på 6.176 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Samsung QM55C - 55 Diagonal klasse (54.6 til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.176 kr63 kr (1%)
27. maj 20266.113 kr376 kr (7%)
23. maj 20265.737 kr439 kr (7%)
21. maj 20266.176 kr80 kr (1%)
20. maj 20266.256 kr10 kr (0%)
19. maj 20266.246 kr270 kr (5%)
17. maj 20265.976 kr222 kr (4%)
9. maj 20265.754 kr23 kr (0%)
8. maj 20265.777 kr40 kr (1%)
30. apr. 20265.737 kr110 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret