Gå til hovedindhold

Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806095205007
Pris fra 3.238 krtil 4.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.511 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.526,81 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3238 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung QMC Series QM32C 32" 1080p
3.238 kr
Til butik
Samsung QMC Series QM32C 32" 1080p billede

Produktinformation

Samsung QM32C - 32" Diagonal klasse (31.5" til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 1080p 1920 x 1080 - Edge LED - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH32QMCEPGCXEN
EAN: 8806095205007
Varenr.: 1001388525
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage
3.337 kr
Til butik
Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm med et 32" LED-bagbelyst LCD-panel, 24/7-drift, Full HD 1080p-opløsning, antirefleksbelægning og 400 cd/m² lysstyrke. Samsung QM32C QMC Series er en slank kommerciel skærm bygget til kontinuerlig digital signage med Tizen OS med SMART Signage Platform og Samsung VXT CMS til strømlinet indholdsadministration samt bred kablet og trådløs tilslutning til fleksible installationer. 24/7-klassificeret kommerciel drift Antirefleks-skærm med 400 cd/m² lysstyrke Tizen OS 7.0 med SMART Signage Platform og MagicInfo S10 Player Samsung VXT CMS og Chromium M94 webmotor (kan opgraderes) 3× HDMI-indgang og 2× USB-porte Wi-Fi (802.11ac), LAN og Bluetooth 5.0 Designet til at holde information og budskaber klare, forbundne og nemme at administrere i professionelle miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH32QMCEPGCXEN
EAN: 8806095205007
Varenr.: 3218944
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung QM32C 32" digital skærm til skiltning - Full HD (1920 × 1080)
-33%3.499 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung QM32C 32" digital skærm til skiltning - Full HD (1920 × 1080) billede

Produktinformation

Samsung QM32C - 32" Diagonal klasse (31.5" til at se) - QMC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - Crystal UHD - digital skiltning - Tizen OS - 1080p 1920 x 1080 - Edge LED - sortOplev Samsung QM32C, en 32-tommers kommerciel skærm, der er designet til at fange og engagere dit publikum. Denne LED-baggrundsbelyste LCD-fladskærm har en opløsning på 1080p og en lysstyrke på 400 cd/m2, hvilket sikrer, at dit indhold præsenteres med klarhed og livlighed. Med inkluderingen af SMART Signage Platform og Samsung VXT CMS er den optimeret til 24-timers digital signage-applikationer, hvilket gør den til et pålideligt valg for enhver virksomhed, der ønsker at kommunikere effektivt med deres publikum.GenereltBilledforbedringer: 72 % Color Gamut NTSCBredde: 72.73 cmDesign: Slim DesignDiagonal klasse: 32"Diagonal størrelse: 31.5"Dimensioner: Uden standerDybde: 2.85 cmFås i farverne: SortHDMI Port Antal: 3 porteHøjde: 42.19 cmKommercielt brug: Ja - digital skiltningOperativsystem: Tizen OS 7.0Platform: Tizen OSProdukttype: LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay - Crystal UHDSensorer: Omgivende lyssensor (ALS), temperatursensorSerie: QMC SeriesStrømforbrug SDR (Til-tilstand): 29 kWh/1000 tStrømforbrug ved drift: 29 WattTilstande: Director Mode, DICOM Simulation ModeTV Tuner Presence: NejTv-tuner: Ingen radioVægt: 5.2 kgVideo Grænseflade...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: TV
Vægt: 6.9g
EAN: 8806095205007
Varenr.: 2104696
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung QM32C 32" digital skærm til skiltning - Full HD (1920 × 1080)
-33%3.519 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung QMC Series QM32C 32 1080p
3.529 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung 32" - LH32QMCEPGCXEN Samsung
4.430 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Qm32c 24/7 32 tommer Ips 400cd/m² 1920 × 1080pixels
4.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.238 kr3.238 krKøb
2Proshop DK3.337 kr3.337 krKøb
3Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
4Vivas DK3.519 kr3.588 krKøb
5Ultrashop3.529 kr3.529 krKøb
6Teknikproffset DK4.430 kr4.499 krKøb
7Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage

PriceData har fulgt prisen på Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.099 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 3.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.042 kr.

Den nuværende pris på 3.238 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Samsung QM32C - QMC Series - 32" LED-backlit LCD display - 24/7 - 4K - Non-Glare - 400 Nits - Digital Signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.238 kr15 kr (0%)
27. maj 20263.223 kr32 kr (1%)
25. maj 20263.191 kr30 kr (1%)
24. maj 20263.161 kr30 kr (1%)
23. maj 20263.191 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.187 kr26 kr (1%)
21. maj 20263.161 kr166 kr (6%)
14. maj 20262.995 kr37 kr (1%)
3. maj 20262.958 kr6 kr (0%)
28. apr. 20262.964 kr215 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret