Gå til hovedindhold

Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806094991758
Pris fra 4.038 krtil 5.624 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.586 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.887 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4038 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung QBC Series QB50C 50" 4K UHD (2160p)
4.038 kr
Til butik
Samsung QBC Series QB50C 50" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Samsung QB50C - 50" Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH50QBCEBGCXEN
EAN: 8806094991758
Varenr.: 1001388529
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung QB50C - QBC Series - 50" LED-backlit LCD display - 16/7 - 4K - 350 Nits - Digital Signage
4.698 kr
Til butik
Samsung QB50C - QBC Series - 50" LED-backlit LCD display - 16/7 - 4K - 350 Nits - Digital Signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer et 55" 4K UHD LED-bagbelyst LCD-panel med 350 cd/m² lysstyrke, 16/7-drift og Tizen OS smartplatform til professionel skiltning. Samsung QB55C - QBC Series kombinerer et ultraslankt design med Dynamic Crystal Color og Crystal 4K-behandling for at opskalere indhold til UHD-klarhed, mens et centreret VESA-beslag understøtter fleksibel montering i landskab eller portræt. 3840 x 2160 opløsning (4K UHD) med 60 Hz opdateringsfrekvens Dynamic Crystal Color med 72% NTSC-farverum og Mega Dynamic Contrast Ratio VA-panel med 4000:1 kontrast, 178° betragtningsvinkler og 8 ms responstid Tilslutning: Wi‑Fi, LAN, Bluetooth samt 3x HDMI, DVI-D og 2x USB Indbygget 8 GB lagerplads og understøttelse af USB-medieafspiller Bygget til kommercielle miljøer leverer den klare, ensartede billeder og enkel opsætning til daglig digital signage.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH50QBCEBGCXEN
EAN: 8806094991758
Varenr.: 3208723
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
5.255 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm Samsung QBC 50" digital signage (LED)
-16%5.299 kr
Før 6.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm Samsung QBC 50" digital signage (LED)
-16%5.319 kr
Før 6.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung QBC Series QB50C 50 4K UHD (2160p)
5.439 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Qb50c 16/7 50 tommer Va 350cd/m² 3840 × 2160pixels
5.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.038 kr4.038 krKøb
2Proshop DK4.698 kr4.698 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.255 kr5.454 krKøb
4Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
5Vivas DK5.319 kr6.518 krKøb
6Ultrashop5.439 kr5.439 krKøb
7Dustin DK5.624 kr5.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 i 144 dage. Laveste pris i perioden er 3.887 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 5.302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.437 kr.

Den nuværende pris på 4.038 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Samsung QB50C - 50 Diagonal klasse QBC Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.038 kr374 kr (8%)
29. maj 20264.412 kr1 kr (0%)
27. maj 20264.411 kr3 kr (0%)
26. maj 20264.408 kr23 kr (1%)
24. maj 20264.385 kr23 kr (1%)
19. maj 20264.408 kr23 kr (1%)
18. maj 20264.385 kr27 kr (1%)
17. maj 20264.412 kr1 kr (0%)
14. maj 20264.411 kr1 kr (0%)
13. maj 20264.412 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret