Gå til hovedindhold

Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express

SamsungFlashhukommelseskortEAN: 8806097644200
Pris fra 724 krtil 1.129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 405 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 724 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Micro Sdxc P9 Express 512gb Microsdxc Uhs-i
-11%724 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Micro Sdxc P9 Express 512gb Microsdxc Uhs-i billede

Produktinformation

512 GB kapacitet til store filer, fotos og lange videooptagelser 800 MB/s læsehastighed reducerer overførselstider for sikkerhedskopier og arbejdsgange V30, U3-klassificering sikrer stabil skrivehastighed ved videooptagelser A1 app-klasse forbedrer appstart og giver en mere flydende mobilydelse 3-års garanti giver ekstra tryghed ved udrulning i virksomheder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Micro SDHC & SDXC
Artikel nr.: MB-MK512T/WW
EAN: 8806097644200
Varenr.: 5020071547
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung P9 microSD Express - 800MB/s - 512GB
-23%749 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung P9 microSD Express - 800MB/s - 512GB billede

Produktinformation

MicroSD Express flashhukommelseskort, kapacitet: 512 GB, overførselshastighed: op til 880MB/s (læs) / op til 650MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-I / U Class: U3 / Video Class: V30 / App Class: A1 / / SD Express: EX I. - software: Samsung Magician software -microSD Express Card P9 Express: Nyd problemfri gaming med P9 Express, som fungerer med Nintendo Switch 2. Med PCIe-teknologi for højhastighedsydelse og Dynamic Thermal Guard (DTG) til at opretholde optimale temperaturer er kortet designet til at levere en medrivende spiloplevelse for både casual- og high-end-gamere. Klar til fremtiden, bagudkompatibel: P9 Express er kompatibelt med Nintendo Switch 2 og tilbyder samtidig bagudkompatibilitet til kreative enheder med UHS-I-slots. Overfør nemt og hurtigt dine fotos og 4K-videoer til din arbejdsstation og laptop - helt problemfrit og i dit tempo. Hastighed, der sætter gang i din verden: Kom i gang med spillet på et øjeblik. Med sekventielle læsehastigheder på op til 800 MB/s - op til 4x hurtigere end vores UHS-I microSD-kort. Dette kort kan hjælpe med at reducere installation-, opdaterings- og indlæsningstider.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: MB-MK512T/WW
EAN: 8806097644200
Varenr.: 3422499
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung P9 Express MB-MK512T microSDXC Express 512GB 800MB/s
879 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express
969 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung P9 Express microSDXC Express 512 GB - 800 MB/s hukommelseskort
-18%1.019 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung P9 Express microSDXC Express 512 GB - 800 MB/s hukommelseskort
-18%1.039 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung P9 Express MB-MK512T microSDXC Express 512GB 800MB/s
1.129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK724 kr810,25 krKøb
2Proshop DK749 kr788 krKøb
3CompuMail DK879 kr879 krKøb
4CS MEGASTORE DK969 kr1.008 krKøb
5Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
6Vivas DK1.039 kr1.108 krKøb
7Ultrashop1.129 kr1.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express

PriceData har fulgt prisen på Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express i 182 dage. Laveste pris i perioden er 724 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 795 kr.

Den nuværende pris på 724 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Samsung P9 Express MB-MK512T - Flashhukommelseskort - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 - microSDXC Express de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026724 kr87 kr (11%)
12. feb. 2026811 kr38 kr (4%)
1. feb. 2026849 kr56 kr (7%)
24. jan. 2026793 kr56 kr (7%)
19. jan. 2026849 kr59 kr (7%)
17. jan. 2026790 kr59 kr (7%)
16. jan. 2026849 kr56 kr (7%)
10. jan. 2026793 kr44 kr (6%)
16. dec. 2025749 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret