Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz

SamsungComputerskærmeEAN: 8806097438496
Pris fra 4.367 krtil 5.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 752 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4367 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz
4.367 kr
Til butik
Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G7 S37FG750EU - G75F Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 37" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 165 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS37FG750EUXEN
EAN: 8806097438496
Varenr.: 1003568667
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
37" Samsung Odyssey G7 S37FG750EU - 3840x2160 (4K) - 165Hz - VA
4.744 kr
Til butik
37" Samsung Odyssey G7 S37FG750EU - 3840x2160 (4K) - 165Hz - VA billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G7 S37FG750EU monitor leverer en medrivende, højkontrast gaming-oplevelse med dybe VA-sorte og HDR-understøttelse for detaljerede billeder. Størrelse: 37" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringshastighed: 165Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; HDR10+; DisplayHDR 600; 1000R curvature; Eye Saver Mode; USB 3.2 Gen 1 hub Dyb kontrast, høj lysstyrke og hurtig respons giver flydende gameplay og levende HDR-billeder, mens ergonomiske justeringer og den buede skærm øger komforten ved lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS37FG750EUXEN
EAN: 8806097438496
Varenr.: 3428826
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Odyssey G7 LS37FG750 37" kurvet 4K gaming-skærm 165 Hz
-23%5.099 kr
Før 6.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Odyssey G7 LS37FG750 37" kurvet 4K gaming-skærm 165 Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G7 S37FG750EU - G75F Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 37" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 165 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 600 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sortSamsung Odyssey G7 kombinerer ydeevne med fantastisk billedkvalitet, hvilket gør den til det ideelle valg for gamere og professionelle. Den 37 tommer store skærm giver en fængslende seeroplevelse, understøttet af en indbygget opløsning på 3840 x 2160. Med en V-Sync-hastighed på 165 Hz og en hurtig responstid på 1 ms sikrer denne skærm jævn gameplay og skarp billedkvalitet, hvilket forbedrer enhver spiloplevelse.GenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync Premium ProBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 37"Dimensioner (B x D x H): 81.6 cm x 30.38 cm x 67.44 cm - med standerEgenskaber: HDR10+ GamingEnergy SaverEye Saver ModeFlicker Free-teknologiBillede-i-billedeImage SizeOff Timer PlusBlack eQualizerVirtual AIM PointCoreSync belysningsdesignSuper Arena Gaming UXAuto Source Switch+Ultrawide Game ViewFactorEnergiklasse: Klasse FEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2338416Farve: SortFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 90% DCI-P3, 99% sRGBFormatforhold: 16:9Gaming: JaHDR-certificering: DisplayHDR 600HDR-format: HDR10+Indbygget udstyr: USB 3.2 Gen 1 hubKontrastforhold:

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 15g
EAN: 8806097438496
Varenr.: 2098294
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Odyssey G7 LS37FG750 37" kurvet 4K gaming-skærm 165 Hz
-23%5.119 kr
Før 6.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.367 kr4.367 krKøb
2Proshop DK4.744 kr4.744 krKøb
3Boligcenter DK5.099 kr5.099 krKøb
4Vivas DK5.119 kr5.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz i 156 dage. Laveste pris i perioden er 4.367 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 5.530 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.087 kr.

Den nuværende pris på 4.367 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Samsung Odyssey G7 S37FG750EU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.367 kr286 kr (6%)
25. apr. 20264.653 kr8 kr (0%)
24. apr. 20264.645 kr485 kr (9%)
23. apr. 20265.130 kr158 kr (3%)
10. apr. 20264.972 kr63 kr (1%)
6. apr. 20265.035 kr17 kr (0%)
3. apr. 20265.018 kr17 kr (0%)
31. mar. 20265.035 kr17 kr (0%)
26. mar. 20265.018 kr17 kr (0%)
22. mar. 20265.035 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret