Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

SamsungComputerskærmeEAN: 8806095723969
Pris fra 3.523 krtil 4.999 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.476 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.360 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3523 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort
3.523 kr
Til butik
Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Farve: 2
Artikel nr.: LS32DG702EUXEN
EAN: 8806095723969
Varenr.: 21718296
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey G7 S32DG702EU 32" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz
3.524 kr
Til butik
Samsung Odyssey G7 S32DG702EU 32" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS32DG702EUXEN
EAN: 8806095723969
Varenr.: 1002525659
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Odyssey G7 32" 4K smart skærm 32DG702
3.690 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 32" Samsung Odyssey G7 S32DG702EU 4K 144 Hz Fast IPS
-13%4.199 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 32" Samsung Odyssey G7 S32DG702EU 4K 144 Hz Fast IPS
-12%4.219 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Odyssey G7 (G70D) 32" 4K-gaming-skærm
4.288 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey G7 S32DG702EU 32 Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 144Hz
4.549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - 3840x2160 (4K) - 144Hz - IPS
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.523 kr3.523 krKøb
2CompuMail DK3.524 kr3.524 krKøb
3Komplett DK3.690 kr3.690 krKøb
4Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
5Vivas DK4.219 kr4.269 krKøb
6Teknikproffset DK4.288 kr4.367 krKøb
7Ultrashop4.549 kr4.549 krKøb
8Proshop DK4.999 kr4.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort i 152 dage. Laveste pris i perioden er 3.360 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 3.968 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.707 kr.

Den nuværende pris på 3.523 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Samsung Odyssey G7 S32DG702EU - G70D Series - LED-skærm - Smart - gaming - 32 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 144 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.523 kr13 kr (0%)
29. maj 20263.536 kr104 kr (3%)
28. maj 20263.640 kr189 kr (5%)
27. maj 20263.451 kr13 kr (0%)
25. maj 20263.464 kr12 kr (0%)
24. maj 20263.476 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.488 kr12 kr (0%)
21. maj 20263.500 kr12 kr (0%)
20. maj 20263.512 kr12 kr (0%)
19. maj 20263.524 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret