Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz

SamsungEAN: 8806097672692
Pris fra 2.642 krtil 3.190 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 548 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.595 kr 7. maj

Sammenlign priser på Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2642 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.642 kr
Til butik
Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G7 S27FG702EU - G70F Series - LED-skærm - gaming - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 180 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10, HDR10+ - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS27FG702EUXEN
EAN: 8806097672692
Varenr.: 1003669086
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung G70F 27" 4K UHD gaming-skærm (IPS, 360 Hz) - Sort
2.999 kr
Til butik
Samsung G70F 27" 4K UHD gaming-skærm (IPS, 360 Hz) - Sort billede

Produktinformation

Oplev 4K gaming med flydende hastighedSamsung G70F er til dig, der vil have skarp 4K-billedkvalitet og ekstremt glat gameplay. Den 27" flade IPS-skærm leverer 3840 × 2160 opløsning, brede betragtningsvinkler på 178° og en typisk lysstyrke på 350 cd/m². Med op til 360 Hz opdateringsfrekvens og 1 ms GtG responstid får du hurtig, præcis feedback i konkurrencetitler.Bygget til gamingSkærmen understøtter NVIDIA G‑SYNC Compatible og AMD FreeSync Premium, som reducerer tearing og stuttering. HDR10 og HDR10+ Gaming giver bedre kontrast, mens 99 % sRGB og Quantum Dot-farver skaber levende detaljer. Gaming-funktioner som Super Arena UX, Black Equalizer, Virtual AIM Point, Eye Saver Mode og Off Timer Plus hjælper dig med at holde fokus længere.Tilslutning og ergonomi til hverdagenG70F har HDMI 2.1 og DisplayPort 1.4 samt indbygget USB‑hub (2× USB‑A, 1× USB‑B upstream) og hovedtelefonudgang. Det højdejusterbare HAS-stativ kan drejes, vippes og pivoteres, og VESA 100 × 100 mm gør montering enkel.Skærmstørrelse: 68,6 cm (27")Opløsning: 3840 × 2160 (4K UHD), 16:9Panel: IPS, fladOpdateringsfrekvens: maks. 360 HzResponstid: 1 ms (GtG)Lysstyrke: 350 cd/m² (typ.), 280 cd/m² (min.)Kontrastforhold: 1000:1Farverum: sRGB 99 %HDR: HDR10 og HDR10+ GamingSynsvinkler: 178°/178°Adaptive sync: NVIDIA G‑SYNC Compatible, AMD FreeSync PremiumTilslutninger: 1× HDMI 2.1, 1× DisplayPort 1.4, 2× USB‑A (3.2 Gen 1), 1× USB‑B upstream, hovedtelefonudgangErgonomi: Højdejustering 12 cm, tilt −2° til 25°, drej −30°/30°, pivot −92°/92°VESA: 100 × 100 mmStrøm: 100–240 V, 50/60 Hz; typisk forbrug 25 WMål med stander (H × B × D): 55,32 × 61,3 × 26,35 cmMål uden stander (H × B × D): 36,15 × 61,3 × 7,38 cmVægt: 7,1 kg (med stander), 3,9 kg (uden)...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 10.56g
EAN: 8806097672692
Varenr.: 2167244
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung G70F 27" 4K UHD gaming-skærm (IPS, 360 Hz) - Sort
3.019 kr
Til butik
Samsung G70F 27" 4K UHD gaming-skærm (IPS, 360 Hz) - Sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 10.56g
EAN: 8806097672692
Varenr.: 2167244
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Samsung G70F computer monitor
-34%3.190 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.642 kr2.642 krKøb
2Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
3Vivas DK3.019 kr3.188 krKøb
4Proshop DK3.190 kr3.190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz i 162 dage. Laveste pris i perioden er 2.595 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 3.420 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.976 kr.

Den nuværende pris på 2.642 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Samsung Odyssey G7 S27FG702EU 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.642 kr47 kr (2%)
7. maj 20262.595 kr75 kr (3%)
3. maj 20262.670 kr28 kr (1%)
30. apr. 20262.698 kr74 kr (3%)
15. apr. 20262.772 kr41 kr (1%)
10. apr. 20262.813 kr4 kr (0%)
9. apr. 20262.809 kr10 kr (0%)
4. apr. 20262.799 kr10 kr (0%)
3. apr. 20262.789 kr4 kr (0%)
1. apr. 20262.793 kr47 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret