Gå til hovedindhold

HP Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0191628482801
Pris fra 1.190 krtil 2.159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 969 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.167 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1190 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung MLT-D203U Sort 15000 sider Toner SU916A
1.190 kr
Til butik
Samsung MLT-D203U Sort 15000 sider Toner SU916A billede

Produktinformation

HP MLT-D203U - Ultra High Yield - sort - original - tonerpatron (SU916A) - for ProXpress SL-M3870, SL-M4020, SL-M4024, SL-M4070, SL-M4072

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SU916A
EAN: 0191628482801
Varenr.: 992951820
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge
1.213 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron sort HP 203U (MLT-D203U) - original, ultra høj kapacitet
-40%1.369 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tonerpatron sort HP 203U (MLT-D203U) - original, ultra høj kapacitet billede

Produktinformation

Fordele ved sort tonerpatron til HP 203UFå langvarig, professionel sort-hvid-udskrivning med denne originale HP 203U tonerpatron i farven sort. Den er designet til virksomheder og kontormiljøer, hvor driftssikkerhed og skarp tekst er afgørende. Med en sidekapacitet på op til 15.000 sider kan du udskrive mere mellem hver udskiftning og holde fokus på arbejdet.Perfekt til laserudskrivning i hverdagenDenne patron er udviklet til laserprint og passer til udvalgte serier. Den leveres enkeltvis i en robust kasse, så den er nem at opbevare og have klar som reserve. Ideel til Business og Enterprise-miljøer, hvor pålidelighed er vigtig.Type: Original tonerpatronFarve: SortSideudbytte: 15.000 siderPrintteknologi: LaserAntal pr. pakke: 1 stk.Kompatibilitet: Brand HPDriftstemperatur: 10 – 30 °CRelativ luftfugtighed ved drift: 10 – 90 %Opbevaringstemperatur: −20 – 40 °CPatronmål: Bredde 26,1 cm, Dybde 34,1 cm, Højde 17,6 cmPakke: Bredde 35,5 cm, Dybde 25,9 cm, Højde 17,3 cm, Vægt 2,16 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Toner
Vægt: 3.27g
EAN: 0191628482801
Varenr.: 1933828
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron sort HP 203U (MLT-D203U) - original, ultra høj kapacitet
-40%1.389 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP SA MLT-D203U Ultra H-Yield
2.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.190 kr1.190 krKøb
2Proshop DK1.213 kr1.213 krKøb
3Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
4Vivas DK1.389 kr1.468 krKøb
5Ultrashop2.159 kr2.159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge

PriceData har fulgt prisen på Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge i 183 dage. Laveste pris i perioden er 872 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.238 kr.

Den nuværende pris på 1.190 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Samsung MLT-D203U - Ultra High Yield - black - original - toner cartridge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.190 kr31 kr (3%)
23. maj 20261.221 kr87 kr (7%)
20. maj 20261.308 kr24 kr (2%)
19. maj 20261.332 kr43 kr (3%)
13. maj 20261.289 kr110 kr (9%)
22. apr. 20261.179 kr11 kr (1%)
9. apr. 20261.168 kr1 kr (0%)
22. mar. 20261.167 kr43 kr (4%)
21. mar. 20261.210 kr89 kr (7%)
20. mar. 20261.299 kr464 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret