Gå til hovedindhold

HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0191628480661
Pris fra 478 krtil 849 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 371 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 474 kr 22. apr.

Sammenlign priser på HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 478 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Samsung SU696A / MLT-D101S - Black Toner
478 kr
Til butik
HP Samsung SU696A / MLT-D101S - Black Toner billede

Produktinformation

Sort, original, tonerpatron (SU696A), for Samsung ML-2160, 2161, 2162, 2163, 2164, 2165, 2168, SCX-3400, 3401, 3405, 3406, SF-761

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: SU696A
EAN: 0191628480661
Varenr.: 2807530
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung MLT-D101S Sort 1500 sider Toner SU696A
553 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung MLT-D101S Tonerkassett 1 styck Original Svart
-10%563 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung MLT-D101S Sort 1500 sider Toner SU696A
669 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Samsung Toner Sort Mlt-d101s 1.5k
744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S
829 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK478 kr517 krKøb
2CompuMail DK553 kr553 krKøb
3Teknikproffset DK563 kr622 krKøb
4Ultrashop669 kr669 krKøb
5Dustin DK744 kr830,25 krKøb
6Boligcenter DK829 kr829 krKøb
7Vivas DK849 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S

PriceData har fulgt prisen på HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S i 172 dage. Laveste pris i perioden er 474 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 523 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 492 kr.

Den nuværende pris på 478 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for HP 101S sort tonerpatron - erstatter Samsung MLT-D101S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026478 kr7 kr (1%)
22. maj 2026485 kr11 kr (2%)
22. apr. 2026474 kr7 kr (1%)
17. apr. 2026481 kr7 kr (1%)
8. apr. 2026474 kr3 kr (1%)
6. mar. 2026477 kr7 kr (1%)
18. feb. 2026484 kr1 kr (0%)
13. feb. 2026483 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026484 kr10 kr (2%)
6. feb. 2026494 kr26 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret