Gå til hovedindhold

Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort

SamsungHjemmebiografsystemerEAN: 8806097072003
Pris fra 4.114 krtil 7.441 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.327 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.088 kr 29. maj

Sammenlign priser på Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4114 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung HW-Q930F 9.1.4-kanal Højttalersystem Sort
4.114 kr
Til butik
Samsung HW-Q930F 9.1.4-kanal Højttalersystem Sort billede

Produktinformation

Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - titansort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: HW-Q930F/EN
EAN: 8806097072003
Varenr.: 1003361892
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort
4.123 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Soundbar Samsung HW-Q930F 9.1.4-kanal - sort
-11%4.699 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Soundbar Samsung HW-Q930F 9.1.4-kanal - sort
-11%4.719 kr
Før 5.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung HW-Q930F 9.1.4-kanal Højttalersystem Sort
5.199 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung HW-Q930F Sort 9.1.4 kanaler 580 W Højttaler - GEEKD.dk
7.441 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.114 kr4.114 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.123 kr4.192 krKøb
3Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
4Vivas DK4.719 kr5.118 krKøb
5Ultrashop5.199 kr5.199 krKøb
6Geekd7.441 kr7.441 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort

PriceData har fulgt prisen på Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort i 115 dage. Laveste pris i perioden er 4.088 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.667 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.344 kr.

Den nuværende pris på 4.114 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 81 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Samsung HW-Q930F - Q-Series - højttalersystem - til hjemmebiograf - 9.1.4-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - titansort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.114 kr14 kr (0%)
30. maj 20264.128 kr40 kr (1%)
29. maj 20264.088 kr54 kr (1%)
27. maj 20264.142 kr14 kr (0%)
26. maj 20264.156 kr14 kr (0%)
25. maj 20264.170 kr14 kr (0%)
24. maj 20264.184 kr14 kr (0%)
22. maj 20264.198 kr14 kr (0%)
21. maj 20264.212 kr14 kr (0%)
20. maj 20264.226 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret